Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1995-1996

1995-1996

A-tým   -   III. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Přelouč B 24 18 3 3 73 : 26 57
 2.  Přelovice 24 17 4 3 79 : 29 55
 3.  Újezd 24 16 2 6 60 : 37 50
 4.  Selmice 24 12 4 8 53 : 37 40
 5.  Valy 24 12 3 9 59 : 37 39
 6.  Chvaletice 24 12 3 9 35 : 44 39
 7.  Choltice 24 10 5 9 38 : 43 35
 8.  Libišany 24 8 6 10 37 : 40 30
 9.  Rohoznice 24 7 6 11 40 : 50 27
 10.  Živanice 24 7 2 15 41 : 60 23
 11.  Semín 24 7 0 17 31 : 51 21
 12.  Kojice 24 5 5 14 29 : 50 20
 13.  Sopřeč 24 3 1 20 32 : 103 10

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Čapekvenku  Kojice 4:0  
2.podzim   Strnad K.doma  Semín 2:1  
3.podzim   Černývenku  Valy 3:1  
4.podzim   Starýdoma  Selmice 2:5  
5.podzim   Charvátvenku  Libišany 2:1  
6.podzim   Klementdoma  Živanice 7:2  
7.podzim   Netušilvenku  Rohoznice 5:2  
8.podzim   Dostáldoma  Chvaletice 1:1  
9.podzim   Šnýdrvenku  Choltice 2:0  
10.podzim   Vaníčekdoma  Újezd 2:3  
11.podzim   Říhavenku  Sopřeč 9:1  
12.podzim   Richtervenku  Přelouč B 3:3  
14.jaro   Přibyl Vl.doma  Valy 2:1  
15.jaro   Klementvenku  Selmice 3:3  
16.jaro   Charvátdoma  Libišany 4:0  
17.jaro   Klempířvenku  Živanice 7:0  
18.jaro   Klempířdoma  Rohoznice 3:1  
19.jaro   Charvátvenku  Chvaletice 3:0  
20.jaro   Malířdoma  Choltice 1:0  
21.jaro   Reinbergvenku  Újezd 3:1  
22.jaro   Putnardoma  Sopřeč 6:0  
23.jaro   Charvátdoma  Přelouč B 1:2  
25.jaro   Vaníčekdoma  Kojice 0:0  
26.jaro   Svědirohvenku  Semín 4:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan--   0----
2Čada Luboš--   0----
3Dlask Pavel--   0----
4Dlask Petr--   5----
5Havránek Pavel--   7----
6Jonáš Václav--   0----
7Kazilovský František--   0----
8Kohút Viktor--   0----
9Kopsa Stanislav--   0----
10Kroužil Petr--   0----
11Kvasnička Jaromír--   1----
12Matějka Jiří--   7----
13Michalec Václav--   0----
14Novák Jan--   3----
15Novák Martin--   15----
16Novák Milan--   0----
17Petr Aleš--   0----
18Prieložný Miloš--   0----
19Semelka Jiří--   0----
20Stránský Luboš--   3----
21Svoboda Jiří--   0----
22Svoboda Leoš--   30----
23Šašma Jiří--   0----
24Šebek Petr--   0----
25Šnajberk Jiří--   0----
26Štefl Radek--   0----
27Štochl Kamil--   5----
28Štochl Miloš--   0----
29Vlasák Jiří--   0----
30Vosáhlo Libor--   1----
31Zackl Jiří--   0----
32Zeifert Pavel--   0----
33Žatkuliak Michal--   0----

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Rohovládova Bělá 26 22 3 1 93 : 27 69
 2.  Lány na Důlku 26 17 2 7 73 : 44 53
 3.  Újezd B 26 13 4 9 66 : 51 43
 4.  Labské Chrčice 26 12 6 8 65 : 58 42
 5.  Lipoltice 26 11 7 8 69 : 52 40
 6.  Jankovice 26 11 7 8 44 : 53 40
 7.  Tetov 26 13 0 13 80 : 66 39
 8.  Choltice 26 10 4 12 60 : 64 34
 9.  Kolesa 26 9 4 13 67 : 65 31
 10.  Zdechovice 26 8 6 11 43 : 51 30
 11.  Přelovice B 26 9 3 14 45 : 55 30
 12.  Chvaletice B 26 7 5 14 39 : 66 26
 13.  Racek B 26 6 6 14 36 : 61 24
 14.  Nové Zdechovicko 26 4 1 20 36 : 103 13

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibyldoma  Nové Zdechovicko 3:1  
2.podzim   Strnad D.venku  Rohovládova Bělá 0:3  
3.podzim   Brutardoma  Racek B 0:0  
4.podzim   Malířvenku  Svinčany 2:6  
5.podzim   Letkodoma  Lány na Důlku 0:5  
6.podzim   Kuklavenku  Chvaletice B 2:2  
7.podzim   Čížek st.doma  Zdechovice 3:2  
8.podzim   Netušilvenku  Újezd B 1:4  
9.podzim   Černýdoma  Kolesa 1:2  
10.podzim   Bosákdoma  Lipoltice 3:0  
11.podzim   Čapekvenku  Labské Chrčice 0:2  
12.podzim   Klempířdoma  Tetov 2:1  
13.podzim   Harychvenku  Jankovice 1:2  
14.jaro   Harychvenku  Racek B 2:0  
15.jaro   Hromekdoma  Svinčany 2:0  
16.jaro   Šedivývenku  Lány na Důlku 1:2  
17.jaro   Suchomeldoma  Chvaletice B 2:1  
18.jaro   Rambousekvenku  Zdechovice 2:2  
19.jaro   Svědirohdoma  Újezd B 2:3  
20.jaro   Rambousekvenku  Kolesa 2:3  
21.jaro   Říhavenku  Lipoltice 0:2  
22.jaro   Vaníčekdoma  Labské Chrčice 4:1  
23.jaro   Rambousekvenku  Tetov 4:8  
24.jaro   Strnad D.doma  Jankovice 0:1  
25.jaro   Hromekvenku  Nové Zdechovicko 6:1  
26.jaro   Charvátdoma  Rohovládova Bělá 0:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan--   6----
2Čada Luboš--   6----
3Feil Miroslav--   0----
4Havránek Pavel--   1----
5Kazilovský František--   2----
6Kratochvíl Vladimír--   1----
7Kroužil Petr--   1----
8Kučera Zdeněk--   2----
9Petr Aleš--   1----
10Prieložný Miloš--   2----
11Svoboda Jiří--   1----
12Svoboda Leoš--   1----
13Šašma Jiří--   1----
14Šindelář ???--   1----
15Škáva Karel--   1----
16Štefl Radek--   0----
17Štochl Miloš--   0----
18Vlasák Jiří--   8----
19Vosáhlo Libor--   5----
20Zeifert Pavel--   3----
21Žatkuliak Michal--   1----

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin