Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:00
pátek - 17:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1996-1997

1996-1997

A-tým   -   III. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Přelovice 24 14 7 3 65 : 31 49
 2.  Libišany 24 14 6 4 38 : 18 48
 3.  Újezd 24 12 4 8 71 : 44 40
 4.  Valy 24 11 7 6 48 : 36 40
 5.  Staré Čívice 24 9 8 7 49 : 42 35
 6.  Chvaletice 24 10 5 9 47 : 46 35
 7.  Choltice 24 9 6 9 36 : 37 33
 8.  Selmice 24 9 4 11 41 : 46 31
 9.  Kojice 24 7 9 8 28 : 32 30
 10.  Rohoznice 24 6 10 8 35 : 40 28
 11.  Semín 24 5 9 10 33 : 45 24
 12.  Rohovládova Bělá 24 3 7 14 31 : 65 16
 13.  Živanice 24 4 4 16 29 : 67 16

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibylvenku  Choltice 1:2více  
2.podzim   Kukladoma  Selmice 3:3více  
3.podzim   Kuncvenku  Živanice 3:2více  
4.podzim   Ševčíkdoma  Rohoznice 0:0více  
5.podzim   Rambousekvenku  Chvaletice 1:1více  
6.podzim   Malířdoma  Libišany 1:2více  
7.podzim   Charvátvenku  Rohovládova Bělá 6:1více  
8.podzim   Strnad D.venku  Staré Čívice 1:3více  
9.podzim   Charvátdoma  Újezd 2:1více  
11.podzim   Syrůčekdoma  Valy 2:1více  
12.podzim   Drábekvenku  Semín 4:2více  
13.podzim   Šnýdrdoma  Kojice 2:2více  
14.jaro   Dostáldoma  Choltice 2:2více  
15.jaro   Říhavenku  Selmice 1:0více  
16.jaro   Čapekdoma  Živanice 5:1více  
17.jaro   Mrázekvenku  Rohoznice 5:1více  
18.jaro   Martínekdoma  Chvaletice 3:1více  
19.jaro   Kuncvenku  Libišany 4:1více  
20.jaro   Tláskaldoma  Rohovládova Bělá 2:0více  
21.jaro   Malířdoma  Staré Čívice 4:0více  
22.jaro   Klempířvenku  Újezd 3:3více  
24.jaro   Ševčíkvenku  Valy 1:1více  
25.jaro   Charvátdoma  Semín 5:0více  
26.jaro   Rejlvenku  Kojice 4:1více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Benešovský Vladimír10-   1---0
2Dlask Pavel23-   2---1
3Dlask Petr21-   3---1
4Feil Miroslav3-   0---0
5Havránek Pavel10-   3---0
6Kotval Milan11-   0---0
7Král Michal17-   2---0
8Kroužil Petr10-   0---0
9Kučera Zdeněk3-   0---0
10Kvasnička Jaromír23-   1---0
11Matějka Jiří18-   9---0
12Novák Jan20-   3---0
13Novák Martin22-   14---0
14Novotný Miloš2-   0---0
15Stránský Luboš14-   4---0
16Svoboda Leoš17-   15---1
17Špaček Pepa8-   0---0
18Šprojcar Petr10-   0---0
19Štochl Kamil23-   6---0
20Štochl Miloš13-   0---0
21Vosáhlo Libor8-   0---0
22Zach Martin17-   1---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Kolesa 24 16 2 6 57 : 41 50
 2.  Lipoltice 24 15 4 5 77 : 37 49
 3.  Tetov 24 13 4 7 73 : 42 43
 4.  Sopřeč 24 12 6 6 69 : 50 42
 5.  Přelovice B 24 12 4 8 64 : 43 40
 6.  Újezd B 24 11 7 6 47 : 45 40
 7.  Jankovice 24 12 3 9 51 : 42 39
 8.  Lány na Důlku 24 8 6 10 53 : 59 30
 9.  Labské Chrčice 24 7 8 9 55 : 62 29
 10.  Zdechovice 24 8 1 15 37 : 62 25
 11.  Choltice B 24 6 5 13 39 : 59 23
 12.  Bukovka 24 6 3 15 38 : 65 21
 13.  Nové Zdechovicko 24 2 3 19 28 : 77 9

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Tláskaldoma  Svinčany 6:2  
2.podzim   Klementvenku  Bukovka 3:2  
3.podzim   Suchomeldoma  Lipoltice 3:0  
4.podzim   Putnarvenku  Lány na Důlku 1:3  
5.podzim   Sixeldoma  Sopřeč 6:2  
6.podzim   Charvátvenku  Zdechovice 4:2  
7.podzim   --  volno -:-  
8.podzim   Sixeldoma  Újezd B 5:0  
9.podzim   Říhavenku  Labské Chrčice 2:2  
10.podzim   Šebekdoma  Kolesa 4:3  
11.podzim   Svobodavenku  Tetov 3:4  
12.podzim   Mrázekdoma  Jankovice 2:3  
13.podzim   Říhavenku  Nové Zdechovicko 2:1  
14.jaro   laikvenku  Svinčany 0:0  
15.jaro   Šindlerdoma  Bukovka 0:1  
16.jaro   Rambousekvenku  Lipoltice 0:1  
17.jaro   Rokytadoma  Lány na Důlku 4:3  
18.jaro   Mrázekvenku  Sopřeč 1:3  
19.jaro   Hrondoma  Zdechovice 1:3  
20.jaro   --  volno -:-  
21.jaro   Rokytavenku  Újezd B 2:3  
22.jaro   Tláskaldoma  Labské Chrčice 1:1  
23.jaro   Mrázekvenku  Kolesa 6:2  
24.jaro   Šindlerdoma  Tetov 4:0  
25.jaro   Suchomelvenku  Jankovice 1:1  
26.jaro   Čapekdoma  Nové Zdechovicko 3:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan1-   4---0
2Benešovský Vladimír1-   2---0
3Čada Luboš1-   4---0
4Dvořák Josef1-   0---0
5Dvořák Stanislav1-   0---0
6Feil Miroslav1-   0---0
7Havránek Pavel1-   1---0
8Jonáš Václav1-   17---0
9Kazilovský František1-   8---0
10Kohút Viktor1-   0---0
11Kopsa Stanislav1-   0---0
12Koukal Jaroslav1-   0---0
13Kratochvíl Vladimír1-   6---0
14Kroužil Petr1-   0---0
15Matějka Jiří1-   2---0
16Michalec Václav1-   0---0
17Novák Jan1-   1---0
18Novák Milan1-   0---0
19Novotný Miloš1-   0---0
20Petr Aleš1-   0---0
21Prieložný Miloš1-   1---0
22Semelka Jiří1-   0---0
23Svoboda Jiří1-   1---0
24Svoboda Leoš1-   1---0
25Sýkora Pavel1-   0---0
26Šašma Jiří1-   3---0
27Šebek Petr1-   1---0
28Šindelář ???1-   0---0
29Šnajberk Jiří1-   8---0
30Štefl Radek1-   0---0
31Štochl Miloš1-   0---0
32Vlasák Jiří1-   0---0
33Vosáhlo Libor1-   2---0
34Zackl Jiří1-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   2---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin