Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:00
pátek - 17:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1997-1998

1997-1998

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Slovan B 26 15 5 6 77 : 36 50
 2.  Řečany nad Labem 26 13 9 4 64 : 39 48
 3.  Chvojenec 26 14 4 8 52 : 41 46
 4.  Nemošice 26 12 7 7 69 : 53 43
 5.  Staré Hradiště 26 11 7 8 36 : 32 40
 6.  Starý Mateřov 26 12 4 10 39 : 43 40
 7.  Přelovice 26 9 8 9 50 : 45 35
 8.  Pardubičky B 26 9 7 10 47 : 47 34
 9.  Sezemice 26 9 7 10 31 : 37 34
 10.  Ostřešany 26 8 8 10 50 : 50 32
 11.  Dolany 26 9 4 13 33 : 43 31
 12.  Opatovice 26 8 6 12 46 : 49 30
 13.  Horní Jelení 26 7 3 16 26 : 62 24
 14.  VTJ Racek 26 3 7 16 31 : 74 16

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Ledajaksvenku  Nemošice 5:1více  
2.podzim   Přibylvenku  Horní Jelení 0:2více  
3.podzim   Malířdoma  Pardubičky 2:0více  
4.podzim   Klempířvenku  Sezemice 1:0více  
5.podzim   Jakoubekdoma  Řečany nad Labem 2:2více  
6.podzim   Čížek st.venku  Chvojenec 0:4více  
7.podzim   Čapekdoma  Slovan B 1:3více  
8.podzim   Čížekvenku  Staré Hradiště 2:1více  
9.podzim   Malířdoma  Starý Mateřov 2:2více  
10.podzim   Charvátvenku  Dolany 1:1více  
11.podzim   Drábekdoma  Ostřešany 3:6více  
12.podzim   Jakoubekvenku  VTJ Racek 5:0více  
13.podzim   Čapekdoma  Opatovice 2:1více  
14.jaro   Čapekdoma  Nemošice 3:3více  
15.jaro   Přibyldoma  Horní Jelení 1:2více  
16.jaro   Majervenku  Pardubičky 2:2více  
17.jaro   Drábekdoma  Sezemice 3:1více  
18.jaro   Suchomelvenku  Řečany nad Labem 1:1více  
19.jaro   Charvátdoma  Chvojenec 1:3více  
20.jaro   Sixelvenku  Slovan B 1:1více  
21.jaro   Charvátdoma  Staré Hradiště 1:0více  
22.jaro   Suchomelvenku  Starý Mateřov 2:3více  
23.jaro   Čapekdoma  Dolany 0:1více  
24.jaro   Čížek st.venku  Ostřešany 0:3více  
25.jaro   Sixeldoma  VTJ Racek 7:0více  
26.jaro   Syrůčekvenku  Opatovice 2:2více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bílek Josef24-   0---0
2Dlask Pavel25-   0---0
3Dlask Petr21-   4---1
4Feil Miroslav1-   0---0
5Havránek Pavel24-   2---0
6Hrabě Josef5-   1---0
7Jonáš Václav5-   1---0
8Kazilovský František2-   0---0
9Kotval Milan3-   0---0
10Král Michal6-   0---0
11Kroužil Petr1-   0---0
12Kvasnička Jaromír15-   0---0
13Matějka Jiří22-   8---0
14Novák Jan17-   2---0
15Novák Martin20-   9---0
16Stránský Luboš12-   1---0
17Svoboda Leoš23-   15---0
18Šprojcar Petr24-   1---0
19Šprync Petr4-   1---0
20Štochl Kamil25-   1---1
21Štochl Miloš2-   0---0
22Vlk Ondřej9-   0---0
23Vosáhlo Libor26-   4---0
24Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Lipoltice 24 21 1 2 96 : 17 64
 2.  Lány na Důlku 24 17 1 6 75 : 47 52
 3.  Újezd B 24 15 1 8 53 : 43 46
 4.  Jankovice 24 11 6 7 54 : 52 39
 5.  Bukovka 24 11 3 10 54 : 43 36
 6.  Živanice 24 11 2 11 52 : 49 35
 7.  Zdechovice 24 9 4 11 51 : 58 31
 8.  Sopřeč 24 8 4 12 52 : 51 28
 9.  Rohovládova Bělá 24 6 9 9 32 : 49 27
 10.  Labské Chrčice 24 6 6 12 41 : 53 24
 11.  Tetov 24 7 3 14 38 : 75 24
 12.  Přelovice B 24 6 3 15 33 : 57 21
 13.  Chvaletice B 24 6 1 17 35 : 72 19

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   --  volno -:-  
2.podzim   P.Klempířdoma  Tetov 6:0  
3.podzim   Rambousekvenku  Sopřeč 2:4  
4.podzim   Rambousekdoma  Jankovice 1:1  
5.podzim   Podroužekvenku  Živanice 0:3  
6.podzim   Ledajaksdoma  Lipoltice 0:3  
7.podzim   P.Klempířvenku  Zdechovice 1:5  
8.podzim   Drábekdoma  Lány na Důlku 0:2  
9.podzim   Drábekvenku  Labské Chrčice 2:6  
10.podzim   Dostáldoma  Újezd B 1:1  
11.podzim   Tláskalvenku  Bukovka 4:1  
12.podzim   Martínekdoma  Rohovládova Bělá 0:4  
13.podzim   Čapekvenku  Chvaletice B 0:1  
14.jaro   --  volno -:-  
15.jaro   Kopáčvenku  Tetov 3:2  
16.jaro   Čapekdoma  Sopřeč 3:2  
17.jaro   Dostálvenku  Jankovice 2:5  
18.jaro   Hrondoma  Živanice 0:1  
19.jaro   Tláskalvenku  Lipoltice 1:5  
20.jaro   Sýkoradoma  Zdechovice 2:1  
21.jaro   Čížek st.venku  Lány na Důlku 2:3  
22.jaro   Šindlerdoma  Labské Chrčice 0:1  
23.jaro   Henychvenku  Újezd B 0:3  
24.jaro   Malířdoma  Bukovka 0:2  
25.jaro   Dostálvenku  Rohovládova Bělá 0:0  
26.jaro   laikdoma  Chvaletice B 3:1  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan1-   0---0
2Čada Luboš1-   0---0
3Dvořák Josef1-   0---0
4Dvořák Stanislav1-   0---0
5Feil Miroslav1-   0---0
6Hrabě Josef1-   1---0
7Jonáš Václav1-   4---0
8Kazilovský František1-   6---0
9Kohút Viktor1-   3---0
10Kopřiva Zdeněk1-   1---0
11Kopsa Stanislav1-   0---0
12Kotval Milan1-   0---0
13Koukal Jaroslav1-   1---0
14Kratochvíl Vladimír1-   3---0
15Kroužil Petr1-   0---0
16Kučera Zdeněk1-   0---0
17Michalec Václav1-   1---0
18Novák Milan1-   0---0
19Prieložný Miloš1-   0---0
20Svoboda Jiří1-   0---0
21Svoboda Leoš1-   5---0
22Sýkora Pavel1-   0---0
23Šašma Jiří1-   0---0
24Šebek Petr1-   3---0
25Školník ???1-   1---0
26Šnajberk Jiří1-   0---0
27Šprojcar Petr1-   1---0
28Šprync Petr1-   0---0
29Štefl Radek1-   0---0
30Štochl Miloš1-   0---0
31Vlasák Jiří1-   0---0
32Vosáhlo Libor1-   4---0
33Zackl Jiří1-   0---0
34Zach Martin1-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin