Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1998-1999

1998-1999

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Pardubičky 26 16 6 4 53 : 23 54
 2.  Paramo 26 15 7 4 51 : 24 52
 3.  Opatovice 26 12 9 5 44 : 30 45
 4.  Chvojenec 26 12 5 9 50 : 39 41
 5.  Slovan B 26 10 9 7 40 : 45 39
 6.  Staré Hradiště 26 9 10 7 35 : 34 37
 7.  Nemošice 26 8 11 7 43 : 40 35
 8.  Mikulovice 26 9 7 10 52 : 58 34
 9.  Starý Mateřov 26 7 9 10 34 : 35 30
 10.  Sezemice 26 8 5 13 35 : 44 29
 11.  Přelovice 26 8 4 14 49 : 58 28
 12.  Ostřešany 26 8 3 15 29 : 45 27
 13.  Staré Čívice 26 7 4 15 33 : 59 25
 14.  Dolany 26 6 5 15 38 : 52 23

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Přibylvenku  Pardubičky 1:3více  
2.podzim   Sponnervenku  Sezemice 1:1více  
3.podzim   Čapekdoma  Staré Hradiště 1:2více  
4.podzim   Blažekvenku  Slovan B 3:3více  
5.podzim   Čapekdoma  Paramo 0:1více  
6.podzim   Sponnervenku  Starý Mateřov 2:4více  
7.podzim   Čížek st.doma  Staré Čívice 6:1více  
8.podzim   Malířvenku  Mikulovice 0:2více  
9.podzim   Dostáldoma  Nemošice 1:4více  
10.podzim   Čížek st.venku  Chvojenec 2:6více  
11.podzim   Strnad D.doma  Dolany 4:1více  
12.podzim   Májekvenku  Ostřešany 1:3více  
13.podzim   Jakoubekdoma  Opatovice 3:3více  
14.jaro   Syrůčekdoma  Pardubičky 0:2více  
15.jaro   Pěknýdoma  Sezemice 1:0více  
16.jaro   Jakoubekvenku  Staré Hradiště 2:2více  
17.jaro   Malířdoma  Slovan B 5:2více  
18.jaro   Čížek st.venku  Paramo 1:2více  
19.jaro   Klempířdoma  Starý Mateřov 1:0více  
20.jaro   Malířvenku  Staré Čívice 1:2více  
21.jaro   Dostáldoma  Mikulovice 5:2více  
22.jaro   Ledajaksvenku  Nemošice 3:2více  
23.jaro   Dobrovolnýdoma  Chvojenec 2:1více  
24.jaro   Přibylvenku  Dolany 1:4více  
25.jaro   Charvátdoma  Ostřešany 1:2více  
26.jaro   Klempíř D.venku  Opatovice 1:3více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bergman Pavel7-   0---1
2Bílek Josef10-   0---1
3Dlask Pavel24-   3---1
4Dlask Petr20-   5---0
5Feil Miroslav1-   0---0
6Havránek Pavel17-   0---0
7Hladík Ladislav25-   6---0
8Hrabě Josef17-   0---0
9Kazilovský František3-   0---0
10Kohút Viktor2-   2---0
11Král Michal14-   0---0
12Kratochvíl Jaroslav8-   0---0
13Kratochvíl Vladimír4-   0---0
14Kvasnička Jaromír1-   0---0
15Matějka Jiří19-   5---0
16Michalec Václav2-   0---0
17Novák Martin14-   2---1
18Pejřimovský Aleš18-   0---0
19Stránský Luboš16-   0---0
20Svatoň Ondřej21-   16---0
21Svoboda Leoš23-   10---0
22Šašma Jiří1-   0---0
23Šprojcar Petr13-   0---0
24Šprync Petr1-   0---0
25Štochl Kamil2-   0---0
26Štochl Miloš5-   0---0
27Urbanec Miloslav13-   0---0
28Vlk Ondřej6-   0---0
29Vosáhlo Libor16-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV.třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Újezd B 24 17 3 4 81 : 39 54
 2.  Sopřeč 24 14 7 3 73 : 44 49
 3.  Jankovice 24 14 2 8 68 : 42 44
 4.  Tetov 24 12 5 7 51 : 36 41
 5.  Nové Zdechovicko 24 12 4 8 56 : 67 40
 6.  Labské Chrčice 24 12 3 9 49 : 54 39
 7.  Chvaletice 24 9 5 10 47 : 39 32
 8.  Zdechovice 24 10 2 12 31 : 43 32
 9.  Kolesa 24 8 4 12 45 : 55 28
 10.  Přelovice B 24 7 6 11 45 : 54 27
 11.  Živanice 24 6 6 12 38 : 40 24
 12.  Rohovládova Bělá 24 6 3 15 46 : 63 21
 13.  Bukovka 24 2 2 20 28 : 88 8

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Dostálvenku  Živanice 0:4  
2.podzim   --  volno -:-  
3.podzim   Klempířdoma  Kolesa 0:1  
4.podzim   Vávravenku  Chvaletice B 1:1  
5.podzim   Hrozendoma  Nové Zdechovicko 4:3  
6.podzim   Vávravenku  Rohovládova Bělá 2:1  
7.podzim   Dobrovolnýdoma  Labské Chrčice 0:0  
8.podzim   Heřmanskývenku  Bukovka 1:3  
9.podzim   Vávradoma  Újezd B 1:4  
10.podzim   laik Zacklvenku  Jankovice 3:1  
11.podzim   Kuželadoma  Zdechovice 5:2  
12.podzim   Heřmanskývenku  Sopřeč 1:4  
13.podzim   Heřmanskýdoma  Tetov 2:0  
14.jaro   Tláskaldoma  Živanice 0:1  
15.jaro   --  volno -:-  
16.jaro   Šindlervenku  Kolesa 2:4  
17.jaro   laik Šašmadoma  Chvaletice B 3:3  
18.jaro   Munzarvenku  Nové Zdechovicko 3:3  
19.jaro   Kuželadoma  Rohovládova Bělá 5:2  
20.jaro   Šindlervenku  Labské Chrčice 1:1  
21.jaro   Dobrovolnýdoma  Bukovka 5:1  
22.jaro   Říhavenku  Újezd B 3:5  
23.jaro   Říhadoma  Jankovice 0:0  
24.jaro   Hrozenvenku  Zdechovice 1:2  
25.jaro   Švábdoma  Sopřeč 1:5  
26.jaro   Strnad K.venku  Tetov 1:3  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Albert Milan1-   0---0
2Dvořák Josef1-   4---0
3Dvořák Stanislav1-   1---0
4Feil Miroslav1-   1---0
5Havránek Pavel1-   2---0
6Hladík Ladislav1-   1---0
7Jonáš Václav1-   0---0
8Kazilovský František1-   5---0
9Kohút Viktor1-   3---0
10Kopřiva Zdeněk1-   0---0
11Kopsa Stanislav1-   2---0
12Kotval Milan1-   0---0
13Kratochvíl Vladimír1-   5---0
14Kvasnička Jaromír1-   0---0
15Míchal Jaroslav1-   0---0
16Novák Milan1-   3---0
17Svoboda Jiří1-   3---0
18Svoboda Leoš1-   5---0
19Sýkora Pavel1-   1---0
20Šašma Jiří1-   1---0
21Šebek Petr1-   5---0
22Školník ???1-   0---0
23Šprync Petr1-   0---0
24Štefl Radek1-   0---0
25Talanda Vlastimil1-   0---0
26Vlasák Jiří1-   0---0
27Vrba Jiří1-   0---0
28Zach Martin1-   0---0
29Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin