Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 1999-2000

1999-2000

A-tým   -   Okresní přebor

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Opatovice 24 17 4 3 58 : 28 55
 2.  Chvojenec 24 16 5 3 57 : 21 53
 3.  Valy 24 15 4 5 92 : 49 49
 4.  Paramo 24 11 5 8 56 : 53 38
 5.  Sezemice 24 10 7 7 39 : 42 37
 6.  Staré Hradiště 24 9 7 8 44 : 38 34
 7.  Mikulovice 24 10 4 10 40 : 49 34
 8.  Nemošice 24 8 5 11 54 : 53 29
 9.  Řečany nad Labem 24 7 7 10 32 : 43 28
 10.  Starý Mateřov 24 5 9 10 25 : 42 24
 11.  Přelovice 24 5 5 14 36 : 54 20
 12.  Ostřešany 24 3 7 14 30 : 51 16
 13.  Mnětice 24 3 5 16 27 : 67 14
 14.  Mnětice 24 3 5 16 27 : 67 14

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   Říhadoma  Řečany nad Labem 2:2více  
2.podzim   Čížek st.venku  Staré Hradiště 3:0více  
3.podzim   Klempířdoma  Sezemice 2:1více  
4.podzim   Čížek st.venku  Starý Mateřov 0:0více  
5.podzim   Syrůčekdoma  Chvojenec 0:1více  
6.podzim   Klempířvenku  Mikulovice 1:1více  
7.podzim   Čapekdoma  Mnětice 2:3více  
8.podzim   Hrozenvenku  Opatovice 0:3více  
9.podzim   Charvátdoma  Nemošice 1:4více  
10.podzim   Němečekvenku  Valy 2:3více  
11.podzim   Jakoubekdoma  Slovan B 3:2více  
12.podzim   Syrůčekvenku  Paramo 1:5více  
13.podzim   Klempířdoma  Ostřešany 2:5více  
14.jaro   Čapekvenku  Řečany nad Labem 1:2více  
15.jaro   Kalhousdoma  Staré Hradiště 1:3více  
16.jaro   Charvátvenku  Sezemice 3:0více  
17.jaro   Čapekdoma  Starý Mateřov 2:2více  
18.jaro   Čermákvenku  Chvojenec 1:4více  
19.jaro   Jakoubekdoma  Mikulovice 1:2více  
20.jaro   Syrůčekvenku  Mnětice 1:0více  
21.jaro   Čížek Miloslavdoma  Opatovice 2:4více  
22.jaro   Morávekvenku  Nemošice 0:4více  
23.jaro   Čermákdoma  Valy 2:2více  
25.jaro   Krejskadoma  Paramo 6:1více  
26.jaro   Kalhousvenku  Ostřešany 0:2více  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bořil Tomáš8-   4---0
2Dlask Pavel19-   1---0
3Dlask Petr18-   1---0
4Doležal Petr13-   2---0
5Dvořák Josef8-   0---0
6Feil Miroslav2-   0---0
7Formánek Lukáš16-   0---0
8Havránek Pavel10-   0---0
9Hrabě Josef20-   0---1
10Kazilovský František7-   2---0
11Kohút Viktor1-   0---0
12Kolín Tomáš4-   0---0
13Kotval Milan1-   0---0
14Král Michal2-   1---0
15Kratochvíl Vladimír9-   1---0
16Matějka Jiří14-   4---0
17Míchal Jaroslav4-   1---0
18Novák Martin19-   6---0
19Novák Milan1-   0---0
20Novotný Miloš1-   0---0
21Rejmont Jan17-   5---0
22Stránský Luboš15-   1---0
23Svatoň Ondřej2-   1---0
24Svoboda Jiří3-   0---0
25Svoboda Leoš24-   8---1
26Šaravec Václav18-   0---0
27Šprync Petr4-   0---0
28Štochl Miloš2-   0---1
29Talanda Vlastimil11-   1---0
30Tureček Radek5-   0---0
31Vosáhlo Libor1-   0---0
32Vrba Jiří7-   0---0
33Vrba Tomáš12-   0---0
34Zackl Jiří2-   0---0
35Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

B-tým   -   IV. třída - Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
 1.  Titanic 26 22 4 0 98 : 23 70
 2.  Kojice 26 18 4 4 76 : 24 58
 3.  Sopřeč 26 14 7 5 60 : 34 49
 4.  Rohovládova Bělá 26 14 4 8 59 : 42 46
 5.  Zdechovice 26 10 8 8 49 : 39 38
 6.  Jankovice 26 9 7 10 68 : 58 34
 7.  Újezd B 26 10 4 12 49 : 67 34
 8.  Kolesa 26 7 10 9 41 : 51 31
 9.  Tetov 26 7 7 12 45 : 62 28
 10.  Bukovka 26 8 4 14 43 : 64 28
 11.  Živanice 26 6 7 13 54 : 57 25
 12.  Chvaletice B 26 6 6 14 51 : 66 24
 13.  Přelovice B 26 6 4 16 34 : 73 22
 14.  Labské Chrčice 26 6 2 18 31 : 96 20

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
1.podzim   laikdoma  Zdechovice 5:0  
2.podzim   Tučekvenku  Kolesa 1:1  
3.podzim   Dostáldoma  Sopřeč 2:2  
4.podzim   D.Strnadvenku  Chvaletice B 3:2  
5.podzim   Moravecdoma  Titanic 1:7  
6.podzim   laikvenku  Živanice 4:3  
7.podzim   Čapekdoma  Bukovka 3:3  
8.podzim   Tláskalvenku  Újezd B 0:4  
9.podzim   Heřmanskýdoma  Kojice 2:4  
10.podzim   Charvátvenku  Jankovice 0:2  
11.podzim   K.Strnaddoma  Tetov 2:1  
12.podzim   Tláskalvenku  Labské Chrčice 0:2  
13.podzim   Hrondoma  Rohovládova Bělá 1:6  
14.jaro   Capayvenku  Zdechovice 0:10  
15.jaro   Václavekdoma  Kolesa 0:3  
16.jaro   Pěknývenku  Sopřeč 0:3  
17.jaro   Heřmanskýdoma  Chvaletice B 2:0  
18.jaro   Čížek st.venku  Titanic 0:3  
19.jaro   Heřmanskýdoma  Živanice 1:1  
20.jaro   Čížek st.venku  Bukovka 0:1  
21.jaro   Halasdoma  Újezd B 3:1  
22.jaro   laikvenku  Kojice 0:3  
23.jaro   Václavekdoma  Jankovice 2:3  
24.jaro   Čapekvenku  Tetov 2:3  
25.jaro   Halasdoma  Labské Chrčice 0:2  
26.jaro   Vaczlavvenku  Rohovládova Bělá 0:3  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Doležal Petr1-   2---0
2Dvořák Josef1-   2---0
3Feil Miroslav1-   0---0
4Havránek Pavel1-   2---0
5Hrabě Josef1-   2---0
6Kazilovský František1-   4---0
7Kohút Viktor1-   1---0
8Kolín Tomáš1-   0---0
9Kopsa Stanislav1-   1---0
10Kotval Milan1-   3---0
11Kratochvíl Vladimír1-   0---0
12Kvasnička Jaromír1-   0---0
13Míchal Jaroslav1-   1---0
14Novák Milan1-   1---0
15Novotný Miloš1-   0---0
16Rejmont Jan1-   2---0
17Svoboda Jiří1-   0---0
18Svoboda Leoš1-   7---0
19Šprync Petr1-   0---0
20Štochl Miloš1-   2---0
21Talanda Vlastimil1-   3---0
22Vosáhlo Libor1-   0---0
23Vrba Jiří1-   0---0
24Zackl Jiří1-   0---0
25Žatkuliak Michal1-   0---0

Podrobnější statistiky

 

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin