Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Přátelské zápasy

Rok: 2018

Přátelsky: Přelovice - Bukovka 0:017.3.2018

V  posledním přípravném zápase jsme se gólů nedočkali.

... celý článek

Přátelsky: Hrochův Týnec - Přelovice 3:2 (1:1)11.3.2018

Ve druhém přátelském zápase jsme s vedoucím celkem III. třídy Chrudimska přišli o výhru dvěma góly v posledních pěti minutách.

Přátelsky: Chotusice - Přelovice 4:2 (2:1)4.3.2018

Letošní první přátelský zápas jsme sehráli v neděli 4.3. na půdě účastníka Okresního přeboru Kutná Hora.

Rok: 2017

Přátelsky: Přelovice - Chotusice 1:1 (0:1)13.8.2017

Poslední přátelský zápas před začátkem nové sezóny jsme odehráli s celkem hrajícím Okresní přebor Kutná Hora.

Přátelsky: Přelovice - Dřenice 4:2 (2:0)19.3.2017

V posledním přípravném zápase jsme rychle vedli, soupeř po přestávce vyrovnal, v posledních deseti minutách jsme ale přece jen dotáhli zápas do vítězného konce.

Přátelsky: Řečany n.L. - Přelovice 5:1 (3:0)11.3.2017

Ve třetím přátelském zápase jsme na účastníka 1. B třídy nestačili.

Přátelsky: Chotusice - Přelovice 1:4 (0:2)5.3.2017

Další přátelský zápas jsme sehráli v neděli 5.3. na půdě účastníka Okresního přeboru Kutná Hora.

Rok: 2016

Přátelsky: Přelovice - Chvaletice 1:2 (1:1)14.8.2016

Třetí přátelský zápas a třetí porážka.

Přátelsky: Přelovice - Bílé Podolí 2:3 (2:3)7.8.2016

Další přípravný zápas jsme sehráli proti týmu hrajícímu 1. B třídu středočeského kraje.

Přátelsky: Vrdy - Přelovice 7:2 (4:0)31.7.2016

První přátelák v přípravě na novou sezónu jsme sehráli s velmi kvalitním soupeřem hrajícím Okresní přebor Kutná Hora a hladce prohráli.

Rok: 2015

Rok: 2014

Rok: 2013

Přátelsky: Křičeň B - Přelovice B 3:2 (1:1)4.8.2013

V přípravném zápase rezervních týmů byli domácí šťastnější.

Přátelsky: Přelovice B - Křičeň B 1:3 (0:1)17.3.2013

Zápas se našemu rezervnímu týmu nepovedl. Přestože měl převahu, výhru si odváží soupeř.

Rok: 2012

Přátelsky: Dolany - Přelovice B 2:3 (1:1)17.3.2012
Také béčko už má za sebou přátelské utkání.

Rok: 2011

Přátelsky: Sopřeč - Přelovice B 2:8 (0:5)6.8.2011
V generálce na novou sezónu nás soupeř moc neprověřil.

Přátelsky: Přelovice B - Lázně Bohdaneč 4:1 (1:0)30.7.2011
B-tým doplněn několika hráči z áčka si připsal výhru nad fotbalovějším soupeřem.

Přátelsky: Semín - Přelovice B 0:2 (0:1)13.3.2011
Také B-tým má za sebou úspěšný přátelák.

Rok: 2010

Přátelsky: Přelovice - Rosice 2:0 (1:0)25.8.2010
Přípravný přátelský zápas s účastníkem 1.B třídy.

Přátelsky: Dříteč A - Přelovice B 7:1 (2:0, 4:0, 1:1)8.8.2010
Soupeřem našeho B-týmu měl být původně B-tým Dřítče, ale protože domácímu A-týmu odpadl přátelák, zahrál si proti nám on. Utkání se hrálo na 3x30 min.

Přátelsky: Přelovice - Vrdy 3:1 (1:1)1.8.2010
Přátelský zápas týmu složeného z hráčů B i A-týmu. Výhra proti kvalitnímu soupeři je zasloužená, navíc jsme neproměnili další šance, kterých jsme si vypracovali více než hosté.

Rok: 2009

Turnaj v Tetově25.7.2009
Pod hlavičkou týmu Bogas boys jsme se zůčastnili turnaje v Tetově a turnaj vyhráli.