Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Klubové historické statistiky -> Přehled sezón -> 2017-2018

2018-2019

A-tým   -   III. třída

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Bukovka26186282:2360
2.Roveň26167393:3655
3.Dašice26148488:4950
4.Pardubičky B26155686:4350
5.Přelovice26144864:3346
6.Valy26116954:5039
7.Tetov261051153:5935
8.Jaroslav26971050:4734
9.Dražkovice26951248:6232
10.Opatovice26791068:5930
11.Mnětice26861271:7330
12.Staré Čívice26741546:9025
13.Srch B26422042:11114
14.Lány na Důlku26222225:1358

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim19.8.  17:00NESvatoňdoma  Roveň 2:0Referát  
3.podzim26.8.  17:00NESyrůčekvenku  Pardubičky B 1:1Referát  
4.podzim2.9.  17:00NEBarochdoma  Bukovka 1:0Referát  fotky ze zápasu
5.podzim8.9.  17:00SORambousek J.venku  Dašice 1:2Referát  
6.podzim16.9.  16:30NEČermákdoma  Lány na Důlku 4:0Referát  fotky ze zápasu
7.podzim23.9.  16:30NERázekvenku  Staré Čívice 1:2Referát  
8.podzim29.9.  16:00SOPavlasdoma  Jaroslav 4:0Referát  
9.podzim7.10.  16:00NESyrůčekvenku  Srch B 5:0Referát  
10.podzim13.10.  15:30SOČermákdoma  Tetov 0:1Referát  fotky ze zápasu
11.podzim21.10.  15:30NEHamrníkvenku  Mnětice 0:3Referát  fotky ze zápasu
12.podzim27.10.  14:30SOBalogvenku  Opatovice 3:1Referát  
13.podzim3.11.  14:00SOPavlasdoma  Dražkovice 1:0Referát  
1.podzim10.11.  13:30SOŠtěpánekvenku  Valy 1:1Referát  
14.jaro24.3.  15:00NEPetrdoma  Valy 3:0Referát  
15.jaro31.3.  15:30NEČermákvenku  Roveň 2:3Referát  fotky ze zápasu
16.jaro6.4.  15:30SOHamrníkdoma  Pardubičky B 2:0Referát  
17.jaro13.4.  16:00SOPavlasvenku  Bukovka 1:2Referát  
18.jaro19.4.  16:00PAPavlasdoma  Dašice 3:3Referát  
19.jaro27.4.  16:30SOMetelkavenku  Lány na Důlku 7:0Referát  
20.jaro4.5.  17:00SOHendrychdoma  Staré Čívice 4:3Referát  
21.jaro12.5.  17:00NEHamrníkvenku  Jaroslav 1:3Referát  fotky ze zápasu
22.jaro19.5.  17:00NERambousek M.doma  Srch B 4:0Referát  fotky ze zápasu
23.jaro25.5.  17:00SORambousek J.venku  Tetov 5:1Referát  fotky ze zápasu
24.jaro2.6.  17:00NEČermákdoma  Mnětice 2:0Referát  
25.jaro8.6.  17:00SOPetrdoma  Opatovice 3:3Referát  
26.jaro14.6.  17:30PALambevvenku  Dražkovice 3:4Referát  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Bidlo Luboš13   00000
2Blažek Bedřich221617   11132430
3Čapek Ondřej151326   31410
4Doležal Petr590   10100
5Dušek Jakub231482   04400
6Ginter Jaroslav5287   11210
7Hladík Ladislav2166   02200
8Kaderka Radek191280   731010
9Khun Martin161361   90920
10Kučera Jaroslav381   00000
11Malý Michal10534   35810
12Pracz Tomasz886   20200
13Rejduga Antonín7630   00000
14Řehák Vladimír242145   641010
15Staněk Lukáš252148   03340
16Staněk Tomáš201615   34710
17Středa Jan181412   771420
18Šimák Ondřej7178   00000
19Šimák Radek211655   02230
20Šmarda Daniel221760   10131
21Šmarda Tomáš15435   14500
22Šprinc Rostislav242160   01100
23Šprojcar Petr3115   00000
24Šprync Adam171093   31420
25Vohralík Pavel151329   52720
26Vrzal Jan10628   11210

Podrobnější statistiky

2018 - podzim - A-tým
2018 - podzim - A-tým

Horní řada zleva: Petr Doležal - asistent trenéra, Miloslav Petrlík - trenér, Bedřich Blažek, Rosťa Šprinc, Tomasz Pracz,
Lukáš Staněk,Tomáš Šmarda, Radek Šimák, Radek Paclík, Miloš Koch - předseda klubu
Dolní řada zleva: Jan Středa, Martin Khun, Radek Kaderka, Vláďa Řehák, Daniel Šmarda, Jabub Dušek,
Pavel Vohralík, Ondřej Čapek

 

 

 

B-tým   -   IV. třída Přeloučsko

Tabulka

Poř. Tým Z V R P Skóre Body
1.Rohovládova Bělá B282242118:3070
2.Selmice282242114:3270
3.Řečany nad Labem B28195473:2862
4.Kojice28159470:3954
5.Semín28155864:4350
6.Lázně Bohdaneč B28127949:4043
7.Přelovice B281321358:5341
8.Choltice B281211553:4837
9.Jankovice281131441:6036
10.Rybitví281041458:6634
11.Újezd B281031555:6533
12.Staré Ždánice28841641:7828
13.Dolany28622036:8520
14.Lipoltice28451929:9317
15.Zdechovice28122522:1215

 

Výsledky

Kolo Období Datum Začátek Den Rozhodčí Hřiště Soupeř Skore Referát
2.podzim18.8.  17:00SOČermákvenku  Kojice 1:3Referát  
3.podzim25.8.  17:00SOHamrníkdoma  Újezd B 1:3Referát  fotky ze zápasu
15.podzim29.8.  18:00STZahradníkvenku  Rohovládova Bělá B 0:8Referát  
4.podzim1.9.  17:00SORambousek M.venku  Dolany 3:0Referát  
5.podzim9.9.  17:00NELedajaksdoma  Selmice 0:5Referát  
6.podzim15.9.  16:30SOJakoubekvenku  Jankovice 2:0Referát  fotky ze zápasu
7.podzim22.9.  16:30SOHendrychdoma  Choltice B 2:4Referát  
8.podzim30.9.  16:00NEMálekvenku  Staré Ždánice 4:0Referát  
9.podzim6.10.  16:00SOLedajaksdoma  Rybitví 0:2Referát  
10.podzim14.10.  15:30NEPavlasdoma  Semín 1:2Referát  
11.podzim20.10.  doma  volno :  
12.podzim27.10.  14:30SOŠebetkadoma  Lipoltice 2:2Referát  fotky ze zápasu
13.podzim4.11.  14:00NELambevdoma  Lázně Bohdaneč B 2:0Referát  
1.podzim11.11.  13:30NERousekdoma  Řečany nad Labem B 1:2Referát  
14.podzim17.11.  13:30SOČermákdoma  Zdechovice 7:0Referát  
29.jaro17.3.  14:30NERambousek M.venku  Zdechovice 5:0Referát  fotky ze zápasu
16.jaro23.3.  15:00SORousekvenku  Řečany nad Labem B 1:4Referát  
17.jaro30.3.  15:30SOLedajaksdoma  Kojice 1:1Referát  fotky ze zápasu
18.jaro7.4.  15:30NERousekvenku  Újezd B 4:1Referát  fotky ze zápasu
19.jaro14.4.  16:00NEČaddoma  Dolany 1:2Referát  
20.jaro21.4.  16:00NEHendrychvenku  Selmice 1:4Referát  
21.jaro28.4.  16:30NELedajaksdoma  Jankovice 0:2Referát  
22.jaro5.5.  17:00NELedajaksvenku  Choltice B 2:3Referát  
30.jaro8.5.  17:00STSvobodadoma  Rohovládova Bělá B 3:2Referát  fotky ze zápasu
23.jaro11.5.  17:00SOSvobodadoma  Staré Ždánice 4:1Referát  
24.jaro18.5.  17:00SOMetelkavenku  Rybitví 2:1Referát  
25.jaro26.5.  17:00NEZieglervenku  Semín 2:1Referát  
26.jaro1.6.  venku  volno :  
27.jaro9.6.  17:00NELouvarvenku  Lipoltice 5:0Referát  
28.jaro15.6.  15:00SOOrtikovvenku  Lázně Bohdaneč B 1:0Referát  

 

 

Hráči - statistiky

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Balada Matěj110   00000
2Biben Jakub11735   34700
3Bidlo Luboš6365   10100
4Danielka Petr191645   00000
5Doležal Petr4210   10100
6Dušek Jakub3270   11200
7Ginter Jaroslav8610   11200
8Hladík Ladislav11790   33600
9Hladík Martin190   00000
10Holman Dušan2110   00000
11Jelínek Milan11730   21300
12Kaderka Radek4325   33610
13Khun Martin3200   02200
14Kučera Jaroslav6400   11220
15Malý Michal4285   00000
16Moravec Vít4210   00000
17Němec Josef160   00000
18Novák Jan2180   00000
19Palasman František231245   02200
20Panchártek Pavel130   00000
21Pohanka Tomáš151155   32511
22Pracz Tomasz262340   11220
23Rejduga Antonín151350   00000
24Řehák Vladimír190   00000
25Staněk Lukáš231700   661220
26Staněk Tomáš3270   00000
27Středa Jan2165   20200
28Šimák Ondřej171370   11220
29Šimák Radek2160   00000
30Šmarda Daniel151160   51600
31Šmarda Tomáš261865   42600
32Šprinc Rostislav190   00000
33Šprojcar Petr201400   14500
34Šprync Adam6405   11200
35Štochl Miloš15790   00061
36Tichý Jakub180   00000
37Uhlíř Pavel141260   01120
38Víšek Ondřej221501   63900
39Vrzal Jan221800   931280

Podrobnější statistiky

2018 - podzim - B-tým
2018 - podzim - B-tým

Horní řada zleva: Adam Šprync, Lukáš Staněk, František Palasman, Tomáš Šmarda, Tomasz Pracz, Petr Šprojcar, Jaroslav Kučera
Dolní řada zleva: Michal Malý, Petr Danielka, Martin Hladík, Antonín Rejduga, Vít Moravec, Láďa Hladík


 

 

A+B tým


Soupiska - společná pro A a B tým   -   2018-2019

Brankáři
Daniel Šmarda
Daniel Šmarda
1998 
Antonín Rejduga
Antonín Rejduga
1983 
    
Obránci
Rostislav Šprinc
Rostislav Šprinc
1986 
Radek Šimák
Radek Šimák
1987 
Ondřej Čapek
Ondřej Čapek
1984 
Martin Khun
Martin Khun
1988 
Tomasz Pracz
Tomasz Pracz
1970 
Ondřej Šimák
Ondřej Šimák
1990 
Lukáš Staněk
Lukáš Staněk
2000 
Jan Vrzal
Jan Vrzal
2001 
Petr Danielka
Petr Danielka
2001 
Radek Kaderka
Radek Kaderka
1982 
František Palasman
František Palasman
2003 
Pavel Uhlíř
Pavel Uhlíř
1975 
Záložníci
Vladimír Řehák
Vladimír Řehák
1983 
Jakub Dušek
Jakub Dušek
1998 
Bedřich Blažek
Bedřich Blažek
1990 
Pavel Vohralík
Pavel Vohralík
1984 
Petr Šprojcar
Petr Šprojcar
1978 
Milan Jelínek
Milan Jelínek
1993 
Ondřej Víšek
Ondřej Víšek
2000 
Vít Moravec
Vít Moravec
2000 
Jan Středa
Jan Středa
1980 
Tomáš Pohanka
Tomáš Pohanka
1988 
  
Útočníci
Adam Šprync
Adam Šprync
1995 
Tomáš Staněk
Tomáš Staněk
1969 
Jaroslav Ginter
Jaroslav Ginter
1973 
Ladislav Hladík
Ladislav Hladík
1965 
Jaroslav Kučera
Jaroslav Kučera
1994 
Tomáš Šmarda
Tomáš Šmarda
2003 
Rezerva
Michal Malý
Michal Malý
1993 
Martin Hladík
Martin Hladík
1989 
David Mádr
David Mádr
1983 
Petr Doležal
Petr Doležal
1977 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
Dušan Holman
Dušan Holman
2003 
Jan Novák
Jan Novák
1975 
Miloš Štochl
Miloš Štochl
1978 
Jan Rejmont
Jan Rejmont
1981 
Jakub Tichý
Jakub Tichý
1998 
Martin Kysilka
Martin Kysilka
1998 
 
Realizační tým:
Trenér A-týmuAsistent trenéraTrenér B-týmu
podzim 2018
Trenér B-týmu
jaro 2019
  
Miloslav Petrlík
Miloslav Petrlík
1973 
Petr Doležal
Petr Doležal
1977 
Ladislav Hladík
Ladislav Hladík
1965 
Tomáš Biben
Tomáš Biben
1974 
  

 

 

Hráči - statistiky souhrnně pro A i B tým

  Jméno Zápasy Minuty Góly Asist. G+A ŽK ČK
1Balada Matěj110   00000
2Biben Jakub11735   34700
3Bidlo Luboš7368   10100
4Blažek Bedřich221617   11132430
5Čapek Ondřej151326   31410
6Danielka Petr191645   00000
7Doležal Petr9300   20200
8Dušek Jakub261752   15600
9Ginter Jaroslav13897   22410
10Hladík Ladislav13956   35800
11Hladík Martin190   00000
12Holman Dušan2110   00000
13Jelínek Milan11730   21300
14Kaderka Radek231605   1061620
15Khun Martin191561   921120
16Kučera Jaroslav9481   11220
17Malý Michal14819   35810
18Moravec Vít4210   00000
19Němec Josef160   00000
20Novák Jan2180   00000
21Palasman František231245   02200
22Panchártek Pavel130   00000
23Pohanka Tomáš151155   32511
24Pracz Tomasz342426   31420
25Rejduga Antonín221980   00000
26Řehák Vladimír252235   641010
27Staněk Lukáš483848   691560
28Staněk Tomáš231885   34710
29Středa Jan201577   971620
30Šimák Ondřej241548   11220
31Šimák Radek231815   02230
32Šmarda Daniel372920   61731
33Šmarda Tomáš412300   561100
34Šprinc Rostislav252250   01100
35Šprojcar Petr231515   14500
36Šprync Adam231498   42620
37Štochl Miloš15790   00061
38Tichý Jakub180   00000
39Uhlíř Pavel141260   01120
40Víšek Ondřej221501   63900
41Vohralík Pavel151329   52720
42Vrzal Jan322428   1041490

Podrobnější statistiky

 

Podrobná tisková verze - ročenka

 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin