Archiv -> Články -> Přípravka U10: 3. kolo krajské soutěže

Lázně Bohdaneč - Přelovice  5:1
Chrudim B - Přelovice  6:6
Slatiňany - Přelovice  1:3

3. kolo sehrála naše přípravka ve Slatiňanech za krásného slunečného počasí. Přes problémy se sestavou jsme odehráli zatím náš nejpovedenější turnaj. K dispozici bylo pouze 7 hráčů, proto jsme si na každý zápas vypůjčili jednoho hráče z U8. Všichni kluci si zaslouží velkou pochvalu, bojovali na hranici svých možností a na všech byla vidět obrovská chuť a odhodlání. Jaký kontrast oproti minulým turnajům... Doufejme, že budou kluci pokračovat minimálně ve stejných výkonech.

Lázně Bohdaneč - Přelovice  5:1

Chrudim B - Přelovice  6:6