Archiv -> Články -> Přípravka U10: odložené 9. kolo krajské soutěže

Přelouč - Přelovice  7:2
Skuteč - Přelovice  3:2

9. kolo – Slatiňany

Další kolo krajské miniligy sehrála naše přípravka ve Slatiňanech za krásného slunečného počasí. Přes  problémy se sestavou (chyběli Ríša Holec, Maty Novák a v průběhu prvního zápasu odstoupil pro zranění Ondra Doležal) jsme neodehráli příliš povedený turnaj. U některých jednotlivců chyběly bojovnost a nasazení a bez toho to nejde. Příště pořádáme turnaj my a věříme, že budeme konečně kompletní a také že výkony budou lepší.

Slatiňany - Přelovice  5:2

Přelouč - Přelovice  7:2