Archiv -> Články -> Přípravka U10: 14. kolo krajské soutěže

Fotografi ze zápasu

Přelovice - Skuteč  6:5
     Fotografie ze zápasu

Poslední 14. kolo krajské miniligy jsme sehráli za krásného letního počasí na domácím hřišti. Všichni kluci poctivě makali, předvedli několik pěkných kombinací a fanoušky odměnili dvěma výhrami a jednou porážkou. Nejen za poslední kolo, ale i za celou sezónu si všichni kluci, rodiče a fanoušci zaslouží velké poděkování. Pro všechny bylo na závěr připraveno překvapení v podobě krásných nových klubových šál od pánů Martina Nováka a Milana Sejpala, za což (a nejen za to) jim patří velké DÍKY.

Přelovice - Lázně Bohdaneč  0:5

Přelovice - Třemošnice  6:1