Archiv -> Články -> Přípravka U8: 13. kolo krajské soutěže (13.5.2017)

Přípravka U8: 13. kolo krajské soutěže (13.5.2017)17.5.2017

Chrudim B - Přelovice  4:3
Skuteč - Přelovice  6:2
Lázně Bohdaneč - Přelovice  2:0

Toto kolo krajské soutěže jsme odehráli na travnatém hřišti v Lázních Bohdaneč, začátek utkání byl stanoven na 9:00 hod.

V tomto kole jsme dále prodloužili naši agónii v proměňování jasných gólových šancí, ve všech utkáních jsme si vypracovali šance ale bez gólového efektu!!! Pozitivem jsou náznaky přihrávkových kombinací, střelba a vypracování příležitostí. Na druhou stranu musíme zlepšit fyzičku, hru za nepříznivého stavu a vůli vyhrát!!!   Až na jeden poločas jsme všechny utkání odehráli aktivně jak individuálně tak i týmově. Potěšením je stále větší aktivita Vaška H., Jakuba R., Míry G. ve hře, začínají se pomalinku prosazovat. Také musíme pochválit Míru S. v brance za pokusy o rozehrávku nohou. Davida Š., Nikolu V., Matouše N. za přihrávky, bojovnost a střelbu, Martina Š. za bojovnost a „tah“ na branku, Ivo P. za aktivitu a snahu.

Chrudim B - Přelovice  4:3

Skuteč - Přelovice  6:2