Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Přípravka U8: 14. kolo krajské soutěže (20.5.2017)

Přípravka U8: 14. kolo krajské soutěže (20.5.2017)2.6.2017

Přelovice - Lázně Bohdaneč  1:1   Fotografie.
Přelovice - Chrudim B  5:5  Fotografie.
Přelovice - Přelouč  1:9

Toto poslední krajské kolo bylo odehráno na domácím travnatém hřišti v Přelovicích, slunce svítilo a diváci byli vidět a slyšet!
První dva zápasy jsme odehráli aktivně, bojovně, potěšily některé přihrávky a rozehrávka od brankáře, rychlé protiútoky. V posledním zápase jsme „vyhořeli“ v druhém poločase. Pozitivem je vypracování a množství střeleckých příležitostí, zapojení věkově mladších ročníků do hry, rozehra od našeho brankáře. Avšak musíme zapracovat na rychlejší střelecké koncovce, psychice a soustředění na hru v průběhu zápasu, odstranit zbrklost. Toto kolo se povedlo Nikole V., vypracovala si mnoho šancí, přihrávala, bojovala. Míra S. potěšil rozehrávkami, Maty Z. se gólově prosadil, Matouš N. prováděl rychlé výpady a střílel. Ostatní bojovali a ukázali, že umějí přihrát, podržet míč a vyhrávat souboje 1vs1.

Přelovice - Lázně Bohdaneč  1:1

Přelovice - Chrudim B  5:5