Archiv -> Články -> Přípravka U10 na turnaji O přeborníka OFS Pardubice

Přípravka U10 na turnaji O přeborníka OFS Pardubice17.6.2017

V pátek 9. června se přípravka do 10 let zúčastnila finálového turnaje O přeborníka OFS Pardubice., kde obsadila 2. místo.

Začátek turnaje hraný systémem každý s každým jsme zahájili úspěšně a po velmi dobrém výkonu jsme porazili Chvaletice. Ve druhém zápase, s pozdějším vítězem Nemošicemi, jsme prospali začátek a přes vcelku vyrovnaný zbytek zápasu jsme prohráli. Třetí zápas se nám vůbec nepovedl a bezgólová remíza nám značně zkomplikovala vyhlídky na konečné dobré umístění. Naštěstí jsme v klíčovém zápase porazili Pardubice a po rozpačitém začátku otočili zápas s Bohdančí. Toto nám nakonec stačilo na krásné 2. místo v turnaji.
Tom Rejduga byl vyhlášen nejlepším brankářem.

Rejduga - Holec, Karaš, Nentvich, Vlasák T., Doležal O., Novák Maty, Richter

Přelovice – Chvaletice 2:0   (Doležal, Richter)

Přelovice – Nemošice 1:4   (Novák)

Přelovice – Rosice 0:0