Archiv -> Články -> Starší přípravka na turnaji O pohár senátora Miroslava Antla

Starší přípravka na turnaji O pohár senátora Miroslava Antla4.12.2017

Velmi úspěšně si vedla starší přípravka na turnaji v Pardubicích, kde obsadila krásné 2. místo.

Starší přípravka U11 odehrála v Pardubicích halový turnaj "O pohár senátora Miroslava Antla". Základní skupinu jsme odehráli velmi kvalitně a všechny 3 zápasy vyhráli. V semifinále jsme narazili na tým Nemošic, po celý zápas jsme si udržovali vedení a po dobrém výkonu zaslouženě postoupili do finále. Ve finálovém utkání nám na kvalitního soupeře chyběli fyzické síly a po zásluze kluci z Chvaletic slavili vítězství. My jsme tak obsadili krásné 2. místo, kluci dostali stříbrné medaile a nádherný pohár.

Celkově kluci odehráli velmi dobrý turnaj a všichni si zaslouží velkou pochvalu. Speciální pochvala pro Matyho Nováka, který se stal jednoznačně nejlepším střelcem turnaje, když vstřelil 16 gólů!!!

Pešta - Zvěřina, Vavřina, Dočekal, Novák Maty, Němec Matouš, Švanda

Výsledky - základní skupina:

Přelovice - Holice   11:0   (9x Novák, 1x Zvěřina a Švanda)
Přelovice - Lázně Bohdaneč   3:2   (2x Novák, 1x Zvěřina)
Přelovice - Horní Jelení    4.1   (3x Novák, 1x Němec)

Semifinále:
Přelovice - Nemošice 4:2   (2x Novák, 1x Švanda a Zvěřina)

Finále:
Přelovice - Chvaletice 1:5   (Švanda)

Konečné pořadí:
1. Chvaletice
2. Přelovice