Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
neděle- 14:00

Aktuálně -> Mladší přípravka na turnaji O pohár senátora Miroslava Antla

Mladší přípravka na turnaji O pohár senátora Miroslava Antla5.12.2017

Také mladší přípravka se zúčastnila turnaje O pohár Miroslava Antla v Pardubicích, celkově  obsadila 6.místo.

Dne 2.12.2017 (sobota) se mladší přípravka ( ročník 2009 a mladší) zúčastnila halového turnaje O pohár senátora Miroslava Antla ve sportovní hale Dašická v Pardubicích.

Účelem účasti na tomto turnaji pro nás byla příprava na další halové turnaje a zjistit aktuální formou všech hráčů. Celkově jsme neodehráli turnaj špatně, prohrané zápasy nám ukázali naše slabiny a za konečné umístění se nemusíme stydět (zejména za první i druhý zápas ve skupině). Ukázalo se, že v některých zápasech nám chyběla větší dravost, aktivita v získání míče pro nás, týmovější pojetí hry, přechod do obranné fáze hry při ztrátě míče. Kluci ukázali, že dokážou bojovat, fyzicky na soupeře stačili, zastříleli si na branku, zvládli si přihrávat, potřebujeme zlepšit vedení míče a kličky.

Velice dobrý výkon předvedli Matouš N., Vašek H., Míra G., Vojta Š., z týmu nikdo nezklamal, když k tomu připočteme, že do tělocvičny nás chodí polovina, tak výsledek a předvedená hra nebyla špatná. Byla vidět snaha o přihrávky (zejména u Vaška H.) a Matouše N., u ostatních bojovnost a zájem o hru. Vojta Š. se prosadil a vstřelil první gól, Míra G. a Martin Š. se gólově také prosadili, Jakub R., Michael P., Honza P. předvedli bojovný výkon. V brance nás podržel Míra S. a zejména dobře rozehrával. Samozřejmě, pro všechny platí, že je nutné stále na sobě pracovat individuálně, pokud kluci chtějí vyhrávat!!!

Miroslav Středa, Václav Hercík, Matouš Němec, Martin Špaček, Jakub Rozínek, Michael Petr, Jan Petr, Vojtěch Šafařík, Miroslav Glinský

Góly: Miroslav Glinský 2, Matouš Němec 9, Martin Špaček 3, Vojtěch Šafařík 1
Asistence: Míra G. 1, Martin Š. 1, Míra S. 1

!!!! MATOUŠ NĚMEC BYL VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM HRÁČEM TURNAJE !!!!

Základní skupina:

FK Baník Chvaletice-TJ Přelovice 3:1
Neodehráli jsme špatný zápas, hned v prvních minutách Matouš N. neproměnil vlastní vypracované šance ke vstřelení gólu, což ovlivnilo i celý zápas. Toho ihned využil soupeř a vstřelil první gól. Pak se hra vyrovnala, ale soupeř využil pouze našich chyb a vyhrál. Kluci bojovali, ale největší slabinou byl zejména návrat hráčů po ztrátě míče v útočné fázi před soupeřovou brankou a týmovější pojetí hry. Čestný gól vstřelil nakonec Matouš N. v závěru zápasu.

TJ Přelovice-SK Pardubičky 1:2
Tento zápas byl velice pro nás těžký, soupeř byl lepší, hrál rychle a s přehledem. Kluci ze začátku byli zaskočeni, první gól jsme dostali z nepozornosti a nedůslednosti v obraně, druhý po chybě v obranné části hry. Časem jsme hru se soupeřem vyrovnali, hrál se bojovný fotbal o každý míč, bohužel jsme si nedokázali vypracovat mnoho střeleckých pozic a tak v závěru Matouš Němec vstřelil čestný gól. Kluci nehráli špatně, ale kdyby byla větší agresivita pro získání míče, tak bychom dopadli lépe.

TJ Přelovice-TJ Sokol St.Hradiště 6:3
Tento soupeř byl pro nás hratelný, ale nebezpečný.  Do začátku zápasu jsme vstoupili aktivněji a hned jsme vstřelili první gól (Míra G.), vzápětí další dva (Matouš N.) a naše hra se uklidnila. Byla vidět bojovnost, přihrávky, kličky, kluci hráli uvolněně a s mírným přehledem. Ačkoliv v půlce zápasu nám soupeř vstřelil dva rychlé góly, tak kluci vzápětí odpověděli a po zásluze vyhráli. Poslední gól musíme připsat trenérům za špatné střídání hráčů.

TJ Paramo Pardubice-TJ Přelovice 0:6
V tomto zápase jsme rychle získali vedení, kluci hráli dobře a s chutí. Pochvalme Vojtu Š. za jeho  první gól v našem týmu, všechny za předvedený výkon a hru. Zejména se nám povedlo si přihrávat, získávat míče a rozehrávka od branky. Velice dobře hrál Martin Š. ( 2 góly) a Matouš N. (3 góly). Povedlo se nám i z autového vhazování, při kterém jsme vstřelili gól, obrana pracovala v pohodě.

o 5-6 místo:

TJ Přelovice-SK Nemošice 1:5

Soupeř od začátku byl aktivnější, kombinačně vyspělejší a rychlejší. Ihned na začátku si vytvořil hezkými kombinacemi gólový náskok, naši kluci se ale nevzdali, a v druhé části zápasu hru trochu srovnali a vytvářeli si i gólové situace. Čestný gól ke konci zápasu z dálky vstřelil Matouš N.

Konečné umístění:
1. SK Pardubičky