Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
neděle- 14:00

Aktuálně -> Mladší přípravka na turnaji v Přelouči

Mladší přípravka na turnaji v Přelouči17.12.2017

V sobotu 9.12. se naše mladší přípravka zúčastnila turnaje v Městské hale v Přelouči, kde obsadila celkové 4. místo.

Turnaje se zúčastnilo celkem 8 týmů, doba hry byla 1x15 minut.

V základní skupině jsme první zápas nezačali špatně, vstřelili jsme první gól a do poloviny zápasu jsme drželi krok se soupeřem a měli několik gólových šancí. Pak převzal iniciativu soupeř a po našich chybách dvakrát skóroval a zápas vyhrál. Druhý zápas byl pro nás jednodušší, kluci bojovali a soupeře zatlačili před jeho branku, vstřelili jsme dva góly, ale mnoho jasných gólových šancí jsme nevyužili, přesto kluci zaslouženě vyhráli. Do třetího zápasu kluci vstoupili aktivně, ale nedařilo se a soupeř využil dvou rychlých protiútoků a vyhrál. Bohužel, pokud nevyužijeme jasné gólové šance, pak musím prohrát. Škoda, že se kluci nevyhecovali k lepšímu výkonu. Postup ze skupiny na druhém místě rozhodli až vzájemné zápasy!!

Celkově po herní stránce se nám tento turnaj nepovedl, chyběla větší agresivita i vůle po vítězství. Soupeř nás přehrával kombinačně, v osobních soubojích, rychlosti. Kluci mají pochvalu za bojovnost, několikrát jsme velice dobře rozehráli od branky, několik kliček a střelba. Bohužel, zmizelo týmové pojetí hry a přihrávky, převažovalo individuální řešení nad týmovým. Kluci mají navíc, bohužel na tomto turnaji to nedokázali předvést a konečné umístění za předvedené výsledky není pro nás pozitivem.

M.Středa, V.Hercík,M.Němec,V.Šafařík,J.Rozínek,M.Špaček,M.Glinský

Výsledky – základní skupina:

Přelouč-Přelovice                           2:1 (1xMatouš Němec)
Přelovice-Světlá nad Sázavou A  2:0 (1xVojtěch Šafařík,1xMartin Špaček)
Přelovice-Tupadly                          1:2 (1xMartin Špaček)

Semifinále:

Přelovice-Havlíčkův Brod 0:7
Soupeř od začátku nás kombinačně přehrával, vytvořil si náskok a zaslouženě vyhrál. Pochvala klukům za bojovnost a snahu a za to, že zápas nevypustili a hráli až do konce.

O 3-4. místo:

Přelovice-Přelouč 0:5
V tomto zápase se soupeř do nás zakousl a měl větší vůli po vítězství. Na klucích byla vidět snaha, ale fyzická síla chyběla.

Konečné pořadí:
1.Havlíčkův Brod