Archiv -> Články -> Mladší přípravka na turnaji ve Chvaleticích

Mladší přípravka na turnaji ve Chvaleticích21.1.2018

V neděli 14.1. se mladší přípravka (ročník 2009 a mladší) zúčastnila halového turnaje ve sportovní hale v Chvaleticích a vybojovala celkově 3. místo.

Na tomto turnaji jsme odehráli celkem pět zápasů. Ve všech zápasech kluci odvedli dobrou práci, bojovali o každý míč, hráli s nasazením, soupeřů se nezalekli.

Naše předvedená hra byla na tomto turnaji zejména o individuálních výkonech (Matouš N., Martin Š., Míra S., Vojta Š., Honza P.), ale také o přihrávkách (Vašek H., Kuba R., Matouš N., Honza P.). Několik hezkých rozehrávek předvedl náš brankář Míra S., hezké kombinace založil Vašek H. s Matoušem N., velice úspěšně se zapojili do hry Vojta Š., Michael P., kteří se dostali i do gólových šancí. Martin Š. bojoval o každý míč a trefil břevno soupeřovi branky, Matouš N. kličkoval, přihrával a jako jediný se gólově prosadil, Vašek H. předváděl hezké obranné zákroky a tah na branku soupeře se střelbou, Honza P. předvedl hezké vedení míče s kličkami, Vojta Š. vedení míče se střelbou na branku, Kuba R. přihrávky, bojovnost, hezkou střelu, Michael bojovnost, odvahu vybojovat míč. Velice můžeme být potěšeni množstvím střel na soupeřovu branku od Vaška H., Kuby R., Vojty Š., Honzy P.  jenom musí seřídit mířidla!! Také nám tento turnaj ukázal, že musíme více zapracovat na agresivitě při ztrátě míče, zlepšit týmovém pojetí hry a zvýšit reakční rychlost pro získání míče. Velkou pochvalu si zaslouží hráči za poslední dva zápasy, ačkoliv je prohráli, tak bojovali až do konce každého zápasu!!!!

Miroslav Středa, Václav Hercík, Matouš Němec, Martin Špaček, Jakub Rozínek, Michael Petr, Jan Petr, Vojtěch Šafařík,

Góly: Matouš Němec 4

!!!! MIROSLAV STŘEDA  BYL VYHLÁŠEN NEJLEPŠÍM BRANKÁŘEM TURNAJE !!!!

Základní skupina:
SK DFO - TJ Přelovice   0:2