Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Mladší žáci - vítěz turnaje ve Slatiňanech

Mladší žáci - vítěz turnaje ve Slatiňanech30.1.2018

Mladší žáci odehráli v sobotu 27. ledna halový turnaj ve Slatiňanech a přivezli si pohár za první místo.

Hrálo se systémem každý s každým a celý turnaj provázela velká vyrovnanost jednotlivých utkání, která neustála zamotávala konečné pořadí. Nám se začátek příliš nepovedl a prohráli jsme s Heřmanovým Městcem, poté jsme po velmi dobrém výkonu porazili silný tým Lípy, následovaly výhry nad dvěma domácími týmy a před posledním zápasem jsme byli v situaci, že pouze výhra nám zaručuje 1. místo v turnaji. Začátek zápasu s Prosečí nám vůbec nevyšel a rychle jsme prohrávali 1:4, poté kluci neskutečně zabrali a 5 góly v řadě otočili zápas. Hosté už pak jen v poslední minutě snížili, ale to již nic nezměnilo na výhře a tím pádem zisku zlatých medailí.

Celkově lze hodnotit turnaj velmi pozitivně, všichni hráči předvedli velmi dobré výkony, nechyběla bojovnost, nasazení, týmové pojetí a potřebná kvalita v útoku.

Rejduga - Karaš, Mach, Vlasák, Zvěřina, Němec J., Novák O.

Naše výsledky:
Přelovice - Heř. Městec  2:4   (Novák, Němec)
Přelovice - Lípa               4:2   (Novák, Němec, Mach, Vlasák)
Přelovice - Slatiňany II    4:3   (2x Němec, 1x Mach, Zvěřina)
Přelovice - Slatiňany I     5:2   (3x Němec 1x Zvěřina, Novák)
Přelovice - Proseč           6:5   (3x Němec 2x Zvěřina 1x Mach)

Celkové pořadí:
1. Přelovice