Archiv -> Články -> Přátelsky: SK DFO Pardubice juniorky - Přelovice starší žáci 2:3

Přátelsky: SK DFO Pardubice juniorky - Přelovice starší žáci 2:318.2.2018

V sobotu 17.2. 2018 naši starší žáci sehráli přátelské utkání s dívkami s DFO. Zápas za chladného počasí byl plný osobních soubojů, bojovnosti, ale také nepřesných přihrávek a zkažených střel na branku. Hned v první minutě utkání jsme se ujali vedení zásluhou našeho kapitána Matěje Nováka po přesné narážečce s Adamem Pollákem. Po několika minutách hry dívky zaslouženě vyrovnaly. Děvčeta měla několik pěkných šancí, ale naše výtečná obrana si poradila. Na konci prvního poločasu zvýšil skóre náš kanonýr Tomáš Šmarda. Po přestávce, již za umělého osvětlení, pojistil výsledek benjamínek týmu - Ondřej Doležal, který se mezi staršími vůbec neztratil a byl platným hráčem našeho týmu. Ke konci utkání se ještě hráčkám DFO podařilo snížit na 2:3. Pochvala patří všem účastníkům zápasu za předvedený výkon.

Vlasák L., Mach J., Hendrych F. Bártl M., Palasman F., Chvojka J., Novák M., Panchartek J., Doležal L., Šmarda T., Pollák A., Dolažal O.

Branky:     M. Novák, T. Šmarda, O. Doležal