Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Mladší žáci na turnai v Milovicích

Mladší žáci na turnai v Milovicích22.2.2018

V sobotu 17.2. se mladší žáci zúčastnili v Milovicích halového turnaje na umělé trávě pro ročník 2006 a mladší.

První zápas jsme odehráli s Mladou Boleslaví a po velmi dobrém výkonu jsme smolně prohráli 1:2 (Novák). Druhý zápas jsme remizovali po vyrovnaném průběhu s Xaverovem 1:1 (Novák). Třetí zápas byl z naší strany nejméně povedený a podlehli jsme Černolicím 1:2 (Vlasák). V posledním zápase výhra nad Poříčany 5:0 (3x Novák 1x Vlasák a Doležal).

Celkově lze tento kvalitní turnaj hodnotit pozitivně. Hrálo se ve slušném tempu a kluci museli pořádně makat, aby drželi se silnými soupeři krok. To se vcelku dařilo a proto si všichni zaslouží pochvalu. Škoda jen, že jsme náš parádní výkon z prvního zápasu nepřenesli i do další části turnaje. Celkově se nám tentokráte více dařilo v obraně (obdrželi jsme spolu s Boleslaví nejméně gólů) a dobře zachytal Tom Rejduga. Naopak nám to drhlo v útoku a když jsme si už vytvořili šanci, tak nás zradila špatná koncovka.

Rejduga - Doležal, Karaš, Holec, Zvěřina, Němec J., Novák Maty, Vlasák, Richter

Celkové pořádí: