Archiv -> Články -> Mladší přípravka - turnaj ve Chvaleticích

Mladší přípravka - turnaj ve Chvaleticích12.3.2018

V neděli 4.3 odehrála mladší přípravka halový turnaj pro ročník 2009 a mladší ve sportovní hale v Chvaleticích a obsadila zaslouženě 4. místo.

Celkem jsme odehráli 10 zápasů, hrálo se systémem každý s každým dvoukolově, doba hry 10minut. Turnaje se zúčastnilo 6 týmů.

M.Středa, V.Hercík, J.Rozínek, M.Němec, J.Petr, M.Petr, M.Špaček, V.Šafařík, M.Glinský

Góly:        M.Němec 6, M.Špaček 1, V.Hercík 1
Asistence: V.Hercík 1, M.Němec 1,M.Špaček 1

Celkově jsme turnaj odehráli dobře. Kluci bojovali, soupeřů se nezalekli a hráli do posledních minut. Velice hezké gólové kombinace předvedl Matouš N. s Vaškem H. po autovém vhazování, nebo po křídle přihrávkou Matouš N. na nabíhajícího Martina Š. Hodně střeleckých příležitostí jsme si vypracovali a všichni hráči měli možnost vstřelit gól. Velice dobrý výkon předvedl v brance Míra S., škoda nepozornosti (dvě penalty kvůli malé domů, jedna rozehrávka přímo na soupeřovu nohu a následný gól) v dobře rozehraných zápasech. V některých utkáních (první zápas Chlumec nad Cidlinou, druhý zápas Havlíčkův Brod) nás zlomily naše vlastní chyby a prohráli jsme je v poslední minutě!! V některých zápasech jsme nedokázali proměnit gólové šance a převahu (druhý zápas Chvaletice). Velká pochvala klukům za dodržení obranné taktiky a pokynů trenérů při zápasech s Chlumcem n.C.(druhé kolo). Nejtěžší byly zápasy s Havlíčkovým Brodem, Přeloučí a Chlumcem n.C., ve kterých jsme ztráceli zejména v rychlosti, dravosti a nasazení, některá utkání jsme neodehráli špatně, ale soupeř byl lepší.

1.kolo
Chlumec nad Cidlinou-Přelovice  2:1