Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Aktuálně -> Starší žáci: FK Hradec Králové Juniorky - Přelovice 3:2

Starší žáci: FK Hradec Králové Juniorky - Přelovice 3:224.4.2018

Vzhledem k volnému kolu v krajské soutěži si starší žáci zajeli zahrát přátelské utkání s juniorkami FK Hradec Králové.

Fotografie ze zápasu

Na perfektně připraveném pažitu, za který by se nemuseli stydět ani na golfu, jsme odehráli více jak vyrovnanou partii se slečnami z Hradce Králové. První poločas byl vyrovnaný a po zásluze skončil 1:1. Ve druhém poločase jsme brzo prohrávali, to kluky nakoplo a podařilo se nám vyrovnat. Přidali jsme spoustu samostatných nájezdů a úniků, ale žádný z nich se neujal buď zakončením vedle nebo výborně chytající brankářkou. Nikdo by během druhého poločasu netipoval, že prohrajeme gólem před koncem utkání. Kluci se v zápase předvedli ve výborném světle. Vyrovnali se s vyspělejšími soupeřkami a když ještě přidali fotbalový výkon bylo z toho krásné utkání v přátelské atmosféře, ke kterému přispěli obě strany. Neztratili se ani posily z mladších žáků, kterým děkujeme za doplnění. Není jisté jestli výborný výkon našich borců byl tím, že hráli až po obědě nebo si nechtěli uříznout ostudu před slečnami. To se asi nikdy nedovíme!!!