Archiv -> Články -> Mladší přípravka - finálový turnaj O přeborníka okresu Pardubice

Mladší přípravka - finálový turnaj O přeborníka okresu Pardubice12.6.2018

V pátek dne 8.6.2018 se naše mladší přípravka zúčastnila turnaje o přeborníka okresu.

Hrálo se 1x18minut, systémem 4+1, za slunečného počasí.

Miroslav Středa, Jakub Rozínek, Václav Hercík, Martin Špaček, Vojta Šafařík, Jan Petr, Michael Petr

TJ Přelovice – SK Lázně Bohdaneč    0:4
SK-1.FC Mikulovice – TJ Přelovice    5:0
TJ Přelovice – FK Pardubice        0:11
SK Nemošice – TJ Přelovice        11:0

Turnaj jsme odehráli dle svých individuálních schopností, v sestavě oslabené o Matouše N. a Míru G. Naši kluci vstoupili do prvního zápasu dobře, utkání bylo vyrovnané a až v úplném závěru soupeř vstřelil rychlé góly a rozhodl zápas. V dalších zápasech jsme narazili na silné, lepší soupeře, sporadicky jsme se dostávali do šancí, nedokázali jsme po celý zápas držet tempo hry, rychle docházely fyzické síly a tím pádem i klesala výkonnost. Soupeři nás přehrávali technicky i týmově, hráli rychleji a bránili aktivněji.
Velkou pochvalu zaslouží za bojovnost Honza P. s Michalem P., bojovali s urputností.
Doufám, že pro naše kluky je tento špatný výsledek výzva k tomu, aby na sobě zapracovali a na trénincích odevzdávali maximum.

Konečné pořadí:
1.    FK Pardubice