Aktuálně -> Mladší přípravka na turnaji v Semíně

Mladší přípravka na turnaji v Semíně28.6.2018

Dne 23.6.2018 (sobota) se naše mladší přípravka U9 (kategorie ročník 2009 a mladší) zúčastnila turnaje v Semíně. Celkový počet družstev 4, systém každý s každým, rozestavení 4+1, hrací doba 1x15minut.

Naši kluci vybojovali 2. místo na tomto turnaji.

Míra Středa, Vašek Hercík, Jakub Rozínek, Matouš Němec, Vojta Šafařík, Martin Špaček, Jan Petr, Michael Petr, Ivo Pulkrábek, Jirka Kaňka.

Góly:
Michael Petr 1, Jan Petr 1, Martin Špaček 1, Matouš Němec 4, Jirka Kaňka 1

Výsledky:
Přelovice – Semín  2:2
Rybitví - Přelovice  5:4
Přelovice – DFO Pardubice 3:2

O konečné umístění :
Přelovice – Semín 2:1 po penaltách ( Míra Středa, Matouš Němec)

Konečné umístění:
1.Rybitví
2.Přelovice
3.Semín
4. DFO Pardubice

Zhodnocení:
Tento turnaj jsme odehráli v průměrné formě, opět jsme zaspali začátek v prvním zápase, v ostatních zápasech se pak týmový výkon zlepšoval. Ukázali jsme několik hezkých přihrávek a soubojů 1vs1 o míč, velice dobře rozehrával Míra S. v brance, Jirka Kaňka přihrál na gól, Míša a Honza P. vstřelili gól, a z dálky přízemní střelou poslední zápas rozhodl Martin Š., v zápasech nechyběla střelba.  Musím zejména pochválit předvedený týmový výkon čtveřice Martin, Míša, Jirka, Jakub, kteří dokázali svými přihrávkami v zápase proti Rybitví soupeře překvapit a převzít iniciativu na hřišti.
Negativem v každém zápase byl přechod do obranné fáze, školácké chyby v soubojích 1vs1, špatné i nedostatečné zpracování míče při přihrávce, nedodržení taktiky a pokynů od trenérů některými hráči.
Toto byl náš poslední turnaj, takže všem hráčům a rodičům děkuji za ochotu a spolupráci, na které budeme muset zapracovat, aby výsledky byly lepší.
!!!Pochvalme organizátory turnaje, vše probíhalo v pohodě a přátelské atmosféře bez problémů, takže děkujeme !!!