Archiv -> Články -> 100 let Sportovního klubu v Lázních Bohdaneč

100 let Sportovního klubu v Lázních Bohdaneč12.9.2018

V sobotu 8. září jsme měli zastoupení na oslavách 100 let Sportovního klubu v Lázních Bohdaneč. S domácími celky se utkala starší přípravka a stará garda.

Starší přípravka

Starší přípravka sehrála dva zápasy.

Lázně Bohdaneč -Přelovice 2:7

Góly: Šafařík V. 3, Špaček M. 2, Petr M. 2
Asistence: Šafařík V. 2, Hercík V.1, Kaňka J. 1

Středa M., Hercík V., Špaček M., Petr M., Petr J., Šafařík V., Němec M., Kaňka J.

První zápas byl z naší strany odehraný velice dobře, zápas byl vyrovnaný s mírnou převahou přelovických hráčů. Hrálo se v rychlém tempu, bylo vidět hodně střeleckých příležitostí, soubojů o míč, bojovnosti a střel na branky. Pochvalme všechny hráče za dodrženou taktiku, přihrávky, střelbu a obranu. Hráčem zápasu byl Michael P., který vstřelil dvě branky a velice dobře hrál v útoku vzhledem ke svému věku, také pochvalme za góly Martina Š. a Vojtu Š., za velkou bojovnost Jirku K., Honzu P., za obranu Vaška H., a za výkon  v bráně Míru S. , Matouše N. za pomoc, ačkoliv byla časově velice krátká, protože odjel na další zápas.
Soupeře musíme pochválit za předvedený výkon. Hrál se hezký fotbal z obou stran, diváci byli vidět a slyšet!!

Lázně Bohdaneč -Přelovice 2:0

Středa M., Hercík V., Špaček M., Petr M., Petr J., Šafařík V., Kaňka J.,

Druhý zápas jsme odehráli také dobře, inkasovali jsme dva góly po našich chybách, ale kluci se snažili, vypracovali si několik šancí, které jsme nevyužili. Podařilo se nám si přihrávat, vyhrávat souboje 1vs1, několik rozehrávek od brankáře a hrát týmově. Všichni zaslouží pochvalu za bojovnost, ke konci nám docházeli už fyzické síly.

Stará garda

Lázně Bohdaneč - Přelovice  0:2  (Němec, Doležal)

Náš tým nastoupil v této sestavě:

Rejduga - Pavel Dlask, M. Novák, A. Rejmont, Bártl, Štochl, Pracz, Němec, Šprojcar, Kvapil, Palasman, L. Svoboda, Doležal