Aktuálně -> Pohár starších žáků: Přelovice - Česká Třebová 1:1, na pen. 3:4

Pohár starších žáků: Přelovice - Česká Třebová 1:1, na pen. 3:412.9.2018

Vzhledem k loňskému umístění se starší žáci kvalifikovali do poháru, který je pro nás novinkou a určitě úspěchem. V prvním kole nám los přisoudil těžkého soupeře z České Třebové, kterého jsme přivítali na našem trávníku.

V první půli se hrála vyrovnaná partie mezi vápny. Jedinou velkou šanci L. Doležal neproměnil a tak poločas skončil bez branek. Ve druhém poločase se pokračovalo ve stejném duchu do 62. minuty, kdy se nám podařilo vstřelit gól Kocourkem. Velká radost nám nevydržela dlouho, jelikož soupeř za dvě minuty skóre srovnal a v poslední minutě málem připravil o remízu, kdy jsme jeho šanci vykopávali z brankové čáry. Tak došlo jak jinak než na penaltový rozstřel, ve kterém jsme tahali za kratší konec a hned v prvním kole vypadli. Kluci zaslouží pochvalu za předvedený výkon z hodně kvalitním soupeřem a České Třebové gratulujme k postupu.

Polák - Rawsthorne, Panchártek J., Hendrych, Novák O., Novák Matěj, Mach, Doležal L., Chvojka, Vaníček, Špaček, Bártl, Doležal J.,  Růžek, Kocourek

Branka:  Kocourek

Asistence:  Chvojka