Archiv -> Články -> Mladší žáci - kvalifikace na Ondrášovka Cup

Mladší žáci - kvalifikace na Ondrášovka Cup24.9.2018

Ve čtvrtek 20. září se mladší žáci zúčastnili ve Vysokém Mýtě kvalifikace na celorepublikový turnaj Ondrášovka Cup.

Po úvodní výhře nad Žijeme hrou (tým z okolí Brna) nám vyšel také druhý zápas, kdy jsme porazili Přelouč. Poté nás čekali přeci jen těžší soupeři, v nichž jsme zaznamenali 3 porážky. V těchto zápasech u některých hráčů chyběla větší chuť porvat se o lepší výsledek. A právě bez bojovnosti a nasazení to proti tak kvalitním soupeřům nelze.

Celkově můžeme turnaj hodnotit velmi pozitivně, kdy jsme sehráli 5 zápasů proti kvalitním soupeřům a ostudu jsme v nich rozhodně neudělali. Také jsme měli jednoznačně nejmladší tým ze všech, což proti některým fyzicky vyspělým soupeřům bylo znát. Za vzornou reprezentaci našeho klubu si všichni hráči zaslouží velkou pochvalu.

Rejduga – Karaš, Holec, Syrovec, Doležal O., Vlasák T., Richter, Zvěřina, Němec J., Němec M., Novák Maty

Naše výsledky:
Přelovice – Žijeme hrou               4:1 (2x Richter, 1x Zvěřina a Vlasák)
Přelovice - Přelouč                      2:0  (Doležal a Novák)
Přelovice – Hlinsko                      0:4
Přelovice – Vysoké Mýto             1:3  (Novák)
Přelovice – Nový Hradec Králové  0:4

Konečné pořadí: