Aktuálně -> Mladší přípravka na turnaji v Přelouči

Mladší přípravka na turnaji v Přelouči13.12.2018

V sobotu 1.12.2018 se mladší přípravka (ročník 2010 a mladší) zúčastnila halového turnaje ve sportovní hale v Přelouči (pořadatel FK Přelouč) a vybojovala celkově 5. místo.

Hrací systém: 4+1, dvě skupiny, ve kterých se hraje systémem každý s každým, první dva z každé skupiny hrají křížem semifinále.

Základní skupinu jsme odehráli nad očekávání velice dobře, dvě remízy a jedna prohra, nás poslala do hry o 5. až 8. místo, poslední dva zápasy o umístění jsme s přehledem vyhráli a vybojovali nakonec 5 příčku v turnaji. Vzhledem k tomu, že jsme pouze jednou prohráli na turnaji, věkové rozpětí pouze dva hráči ročníku 2010 a ostatní mladší, tak je to velký úspěch pro kluky a zaslouží si pochvalu za odvedený výkon. Finálová skupina nám utekla pouze o jeden gól, na který jsme si vytvořili hodně šancí, ale nedokázali jsme je proměnit v gól.
Kluci předvedli parádní herní výkon, nejvíce se dařilo Vojtovi Š., velice slušný výkony předváděl v brance Míra G., kdy ke konci druhého zápasu v základní skupině se blýskl rybičkou k tyčce, vyrazil míč ven z branky a zachránil výsledek!! Tadeáš V. s Pavlem Š. hráli na svůj věk (ročník 2012) velice dobře, bojovali a sbírali cenné zkušenosti do budoucnosti společně s Ondrou S. (ročník 2011). Velice zodpovědný herní a týmový výkon předvedli Jakub R. a Michael P., kteří hráli s přehledem, ukázali několik kliček, průniků k soupeřově brance, poctivě plnili úkoly v obraně. Dokonce ukázali i hezkou souhru s brankářem při rozehrávkách.

Miroslav Glinský, Pavel Špaček, Tadeáš Virt, Ondra Sýkora, Michael Petr, Vojtěch Šafařík, Jakub Rozinek

Góly: Vojta Š. 6, Jakub R. 1

Základní skupina: