Aktuálně -> Mladší přípravka na turnaji v Přelouči

Mladší přípravka na turnaji v Přelouči27.2.2019

V sobotu 23.2.2019 se mladší přípravka (ročník 2010 a mladší) zúčastnila silně obsazeného halového turnaje ve sportovní hale v Přelouči a vybojovala celkově 4. místo.

Hrací systém: 4+1, dvě skupiny, ve kterých se hraje systémem každý s každým, první dva z každé skupiny hrají křížem semifinále.

Základní skupinu jsme odehráli nad očekávání velice dobře, dvě výhry a jedna prohra, nás poslala do hry o 1. až 4. místo. První zápas se soupeřem z Chotěboře jsme nezačali dobře, po dvou našich chybách jsme inkasovali rychlé góly, kluci se snažili, ale soupeř byl lepší a zaslouženě vyhrál.

Další dva zápasy jsme odehráli lépe, vypracovali jsme si šance, které jsme proměnili v góly a zaslouženě vyhráli. Velice dobrý výkon předvedli Vojta Š., Jakub R. s Michael P. a v brance míra G.
V boji o finále jsme narazili na silného soupeře z druhé skupiny a to soupeře z Chrudimi. Zápas soupeř zvládl bez chyb, byl lepší a zaslouženě vyhrál. Nás může potěšit, že jsme to nevzdali, několik šancí jsme si vypracovali, bojovali.

V zápase o třetí místo jsme narazili na soupeře Pardubiček, a zde musíme pochválit všechny kluky za předvedený výkon. Byl to jejich nejlepší výkon na turnaji, odehráli vyrovnaný zápas se silným soupeřem, do posledních vteřin zápasu měli kluci možnost na remízu, dokonce na výhru. Bohužel, rychlé protiútoky jsme nevyužili ke vstřelení gólu a soupeř několik vteřin před koncem zápasu vstřelil druhý rozhodující gól.
Vzhledem k věkovému složení hráčů (3x2010,3x2011,2x2012) na tomto turnaji, kluci neudělali ostudu a s předvedenou hrou můžeme být spokojeni. Zejména velice dobře hrál Vojta Š., vypracoval si spoustu gólových šancí, Jakub R. vstřelil dva hezké góly, pracoval v obraně s nasazením,  Michael P. odváděl dobrou práci a vstřelil po hezké přihrávce od Vojty Š. gól. Pochvalme Lukáše K. za gól, nasazení, ačkoliv byl na prvním turnaji, hrál s kluky poprvé a nezklamal. Ondra S. odehrál zápasy s bojovností, hrál v útoku i obraně, vypracoval si gólové šance a nejmladší Tadeáš V. s Pavlem Š.  za bojovnost, odvahu hrát se staršími kluky. Našeho brankáře Míru G. pochvalme za rozehrávky, zákroky v brance. Potěšením byla hezká kombinace mezi Vojtou Š. a Michaelem P. zakončená gólem, gólová střela z dálky po hezké přihrávce Jakubovi R., rozehrání rohového kopu a následná střela brankáře Míry G., osobní souboje Tadeáše V. a Pavla Š. se staršími hráči, Lukáše K. za osobní souboje, Ondru S. za vypracované gólové střely a nasazení!!

Sestava: Miroslav Glinský, Pavel Špaček, Tadeáš Virt, Ondra Sýkora, Michael Petr, Vojtěch Šafařík, Jakub Rozinek, Lukáš Knížek
Góly: Vojta Š. 4, Jakub R. 2, Michael P. 1, Lukáš K. 1

Základní skupina: