Aktuálně -> Starší přípravka na turnaji v Cholticích

Starší přípravka na turnaji v Cholticích26.6.2019

V sobotu 22.6.2019 se starší přípravka (ročník 2008 a mladší) zúčastnila fotbalového turnaje na hřišti v Cholticích a vybojovala celkově 3. místo.

Hrací systém: 5+1, systémem každý s každým, semifinále, o umístění.

Základní skupinu jsme odehráli nad očekávání velice dobře, dvě výhry a jedna prohra. První zápas se soupeřem z Nemošic byl pro nás smolný, rozhodl vlastní gól a v posledních vteřinách využil soupeř našeho zaváhání a zápas vyhrál o jeden gól. Další dva zápasy za pomoci i Nikoly V. jsme odehráli bez zaváhání a vyhráli.

V základní skupině jsme skončili na 1. místě a o finále jsme se opět utkali se soupeřem z Nemošic. A opět pro nás smolný zápas!!! Prohráli jsme v prodloužení po naší chybě. Zápas nezačal dobře, první půlku jsme prohrávali o 3 góly. Ale kluci nastoupili do druhé půle s vůlí vyhrát a to také plnili bez chyb. Soupeř byl pod tlakem. Díky Matyášovi Z. jsme vtřelili 4 góly, soupeř srovnal ke konci zápasu, takže po základní hrací době ( 2x12 minut) remíza. O vítězi rozhodovalo prodloužení s pravidlem, kdo vstřelí gól, ten vyhrál. A to se nám stalo osudným, po celou dobu prodloužení (cca 20 minut) jsme jenom stříleli na soupeřovu branku, mohli jsme rozhodnout zápas minimálně 10 krát, ale stěstí nám nepřálo, a ačkoliv soupeř byl pod tlakem, tak po naší jediné chybě vstřelil vítězný gól a postoupil do finále.

V zápase o třetí místo jsme narazili na domácího soupeře a po zásluze vyhráli.

Celkově zde musíme pochválit všechny kluky a Nikolu V.  za předvedený výkon. Byl to jejich nejlepší výkon za celou sezónu a veliký dík patří Matyášovi Z., Martinovi S., Nikole V. a Matoušovi N. za předvedené výkony. Ostatní hráče jejich bojovnost vyburcovala na turnaji a s třetím místem můžeme být spokojeni.
Ještě poznámka, předvedená hra se líbila nejenom divákům, rodičům, ale i trenérům z ostatních týmů. Veliký ohlas kluci získali za předvedený výkon se soupeřem z Nemošic.

Matyáš Z., Nikola V., Matouš N., Vašek H., Tomáš R., Honza P., Martin S., Martin Š., Jirka K.

Góly:
Matyáš Z. 10, Nikola V. 8,  Martin S. 1

Základní skupina:
Nemošice - TJ Přelovice   3:2

TJ Přelovice-Srch            4:1
TJ Přelovice- Choltice      7:2

Umístění v základní skupině (skóre):
1. TJ Přelovice 13:6

2. Srch             9:5
3. Choltice        4:11
4. Nemošice      3:7

Semifinále:
Nemošice -TJ Přelovice  5:4 ( po prodloužení, základní hra 4:4 )

O 3. místo:
TJ Přelovice – Choltice  2:1

Konečné umístění:
1. Srch

2. Nemošice
3. TJ Přelovice
4. Choltice

Vyhlášení:
Matyáš Zvěřina – nejlepší střelec turnaje

Matouš Němec – nejlepší brankář turnaje
Nikola Válková – dle všech nejužitečnější hráčka turnaje !!!!!!