Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Aktuálně -> Starší žáci - Ondášovka Cup: Přelovice- Pardubičky 1:4

Starší žáci - Ondášovka Cup: Přelovice- Pardubičky 1:430.9.2019

V prvním kole Ondrášovka Cupu starších žáků jsme přivítali Pardubičky. V zápase jsme předvedli snaživý výkon, kde bylo k vidění hodně fotbalových věcí, ale také jsme se dopustili několika zbytečných ztrát a nepřesností. Hosté zaslouženě zvítězili, ale naši hráči bojovali a soupeři nedali nic zadarmo. Pochvala pro všechny.

Zvěřina (2. poločas Novák Maty) - Holec, Karaš, Mach, Doležal O., Němec J., Vlasák, Syrovec Mich., Richter, Novák Maty, Hrstka, Válková, Horáček, Císař, Syrovec Mar.

Gól:            Michal Syrovec
Asistence:  Doležal

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima