Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Aktuálně -> Starší přípravka: 3. kolo - Nemošice

Starší přípravka: 3. kolo - Nemošice26.9.2021

Přelouč - Přelovice  2:4
Nemošice - Přelovice  7:1
Holice - Přelovice  4:0

Přelouč - Přelovice  2:4

Nemošice - Přelovice  7:1

Holice - Přelovice  4:0

Do prvního zápasu proti silnému soupeři jsme vstoupili dobře a v polovině zápasu jsme vedli 2:1. Náš náskok jsme v druhé polovině udrželi a zápas jsme uzavřeli s příjemnou a zároveň první turnajovou výhrou 4:2.

Do druhého zápasu jsme šli s nadějí, že jsme smůlu prolomili, ale bohužel realita byla jiná. A nebylo to pouze o smůle, ale i on výkonu našich hráčů a jejich týmové spolupráci. Opět.

V třetím zápasu podali naši hráči zatím nejhorší výkon. Ačkoli poslední soupeř byl herně nejslabší, nedokázali jsme si s ním poradit.

Poznatkem z již třetího turnaje je to, že nedochází k žádnému zlepšení a hráči nemají takové nasazení, jaké by bylo minimálně od nich očekáváno.

Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople