Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Přípravka U8: druhé místo na turnaji v Pardubicích

Přípravka U8: druhé místo na turnaji v Pardubicích31.1.2013

Přípravka do 8-mi let se umístila na skvělém druhém místě na velmi dobře obsazeném turnaji v Pardubicích

OFS Pardubice uspořádal v sobotu 27. 1. 2013 v hale na Dašické turnaj, na který pozval mužstva zvučných jmen, mezi něž se vklínila i přípravka U8 TJ Přelovice. Trenéři TJ Přelovice považovali účast na tomto turnaji pouze jako sběr zkušeností a vůbec si nemyslili na umístění někde v popředí konečného pořadí. Kluci však všem dokázali, že předcházející výsledky nebyly náhoda, ale že jsou skvělým týmem a navázali tak na výborné výsledky ze závěru loňského roku. Nechybělo mnoho a mohli se stát i celkovým vítězem turnaje. K tomu chyběl pouze jeden gól do sítě Hradce Králové nebo výhra FK Pardubice nad Přeloučí. Ale i druhé místo je velkým a nečekaným úspěchem, na jejímž základě můžeme vykročit do nové sezóny 2013.

Turnaje se zúčastnily týmy  FK Pardubice, FC Hradce Králové, Sl. Havlíčkův Brod, SK Přelouč, MFK Chrudim. Hrálo se systémem každý s každým a celý turnaj měl spád a nepostrádal dramatičnost.

Úspěšně odehraný turnaj se stal nejlepší možnou reklamou pro TJ Přelovice, ale i pěkným zážitkem pro fanoušky.

Adam Pollák – Matěj Novák „C“; Jakub Kvapil; Lukáš Doležal; Ondřej Novák; Matyáš Bártl; Lukáš Vlasák; Tomáš Havlíček; Josef Panchártek.

Branky:
5x Matěj Novák; 3x Lukáš Doležal; 3x Jakub Kvapil.

Konečné pořadí:

1.  FK Přelouč
2.  TJ Přelovice
3.  MFK Chrudim
4.  FK Pardubice
5.  FC Hradec Králové
6.  Sl. Havlíčkův Brod

>>>   Zde je link na fotografie z turnaje   <<<

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima