Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

Archiv -> Články -> Přípravka U8 vyhrála turnaj v Moravanech

Přípravka U8 vyhrála turnaj v Moravanech6.3.2013

Dalšího úspěchu dosáhla přípravka do 8-mi let., když vyhrála halový turnaj v Moravanech.

V sobotu 3. 3. 2013 uspořádal Sokol Moravany fotbalový turnaj věkové kategorie U8 v pěkném prostředí sportovní haly v Moravanech. Turnaje se zúčastnilo sedm týmů, přičemž systém turnaje byl zcela jednoduchý a spravedlivý. Hrál každý s každým.

Sestava TJ Přelovice byla z důvodu nemoci a výletu na hory oslabena o dva hráče a hlavního trenéra. Roli hlavního trenéra na jedničku zvládl Honza Novák Doktor, který skvěle ukočíroval devítku hráčů. Ti se mu odvděčili vysokým nasazením a bojovností na hřišti. A i když se každým zápasem zvyšovala únava, svou herní kvalitu si zachovávali. Již ve druhé polovině turnaje se vyprofilovali dva favorité turnaje, kteří nepoznali hořkost porážky. Jedním favoritem se stal SK Holice a tím druhý TJ Přelovice. Narazili jsme na sebe ve dvanáctém kole turnaje. Byl to zápas bez vítěze, protože i když jsme vedli 2 :0 a do konce zápasu nezbývalo mnoho minut, náskok jsme neudrželi. Byla z toho remíza, která na závěr nerozhodovala o celkovém vítězi. Následovaly další zápasy a výhry hlavních favoritů, ve kterém šlo o to nastřílet co nejvíce gólů a žádný neobdržet. V této disciplíně jsme byli úspěšnější my, když jsme v posledním zápase rozstříleli soupeře z Chroustovic 11 : 0, zajistili jsme si tím i celkové turnajové vítězství. Díky lepšímu skóre, které hovořilo v náš prospěch, jsme tento turnaj vyhráli. Jaký to rozdíl oproti minulému týdnu, kdy nás právě horší skóre vyřadilo z bojů o medaile.

Domů jsme nedovezli jen pohár pro vítěze, ale dalšího pěkného ocenění dosáhl náš hráč Matěj Novák, který byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

Tento turnaj byl posledním turnajem v celé sérii turnajů hraných v rámci zimní přípravy. Ač jsme byli více než úspěšní a jsme za to rádi, již se nemůžeme dočkat, až konečně vyběhneme na domácí hřiště na právě se probouzející travičku.

Adam Pollák – Matěj Novák „C“; Jakub Kvapil; Ondřej Novák; Filip Hendrych; Petr Zmek; Josef Mach; Jiří Chvojka; Josef Panchártek

Góly:   12x Matěj Novák; 11x Jakub Kvapil; 2x Petr Zmek; 1x Ondra Novák; 1x Filip Hendrych

Konečné pořadí:

1. TJ Přelovice
      2. SK Holice
      3. SK Nemošice
      4. Mnětice
      5. Sokol Moravany
      6. Dašice
      7. SK Chroustovice

tabulka

Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople