Archiv -> Články -> Přípravka U10 na turnaji O pohár města L. Bohdaneč

Přípravka U10 na turnaji O pohár města L. Bohdaneč3.9.2013

Přípravka U10 vybojovala 11 místo na silně obsazeném turnaji O Pohár města Lázně Bohdaneč konaném v sobotu 31.8..

Adam Pollák – Matěj Novák "C" Jakub Kvapil; Filip Hendrych; Tomáš Havlíček; Matyáš Bártl, Josef Panchártek; Ondřej Novák; Daniel Rawsthorne

Góly:   7x Jakub Kvapil; 4x Matěj Novák; 1x Tomáš Havlíček; 1x Filip Hendrych

Poslední prázdninovou sobotu uspořádal SK Lázně Bohdaneč spolu s OFS Pardubice velký fotbalový turnaj. A tak se stalo, že fotbalové hřiště v Lázních Bohdanči praskalo ve švech. Sešlo se zde 18 fotbalových týmů z Prahy, Brna, Liberce, Jičína, Pardubic, Chrudimi, Lázních Bohdaneč, mezi něž se vklínilo i mužstvo z Přelovic. Turnaj byl pořádán pro chlapce ročníku narození 2004 a mladší a pro dívky 2003 a mladší. Na hřišti tedy zápolilo až 220 chlapců a dívek. Minimálně stejný počet trenérů, doprovodu a návštěvníků se nacházelo na tribunách.
Mužstvo TJ Přelovic bylo hodně vidět hned od začátku. Příjemné překvapení si připravil velký příznivec přelovického mládežnického fotbalu, Milan Sejpal. Těsně před prvním zápasem na turnaji předal našemu týmu sadu nových dresů a tak naši borci zde poprvé vyběhli v úplně nových a nezaměnitelných dresech. Kluky tak nabudil do turnaje, ale i do celé sezóny. I díky tomu se stalo, že nejen že TJ Přelovice přímo svítily na hřišti, ale i příkladně bojovaly. Nebylo vypuštěného zápasu a žádný ze soupeřů neměl nic zadarmo. Dokázali jsme potrápit i pozdějšího vítěze turnaje. Kluci vybojovali celkem devět zápasů a v každém z nich si sáhli až na dno svých sil. Bylo znát, že většina soupeřů měla výkonnostně vyrovnanější a početnější lavičku. Musím zde také připomenout nedávné soustředění, kterým si naši borci před pár dny prošli a které odsálo nějaké ty síly, které pak v závěru turnaje chyběly. O konečném umístění na jedenáctém místě tak rozhodla jedna remíza, čtyři výhry a čtyři prohry. Našim hráčům patří poděkování za předvedené výkony. Přímo na hřišti jim poděkoval další příznivec tohoto týmu, Jiří Novák (Bican),který nás pohostil ve zdejší restauraci.

Konečné pořadí turnaje:
 1. Sparta Brno