Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

2.4.2006 , 16:3014. kolo III. třída - Přeloučsko
Přelovice - Dolany  1:1 (1:0)
 Góly:   Vrba T.1      Asistence:   Hrabě1
ŽK: 3:0 (Hrabě, Bartoš, Šrek)   ČK: 0:0
Diváků: 60     Rozhodčí: Capay
Trenér: Koch, Kvapil
UŽ JE TO ZASE TADY!!! Po různých odkladech, přeloženích a hlavně nevhodných terénech se naši fotbalisté poprvé představili v jarní soutěži a ještě k tomu na domácí půdě. Po úspěšném jednání nového sekretáře (kapitána týmu M. Nováka - t.č. na marodce), se podařilo přivítat manšaft z odloženého prvního kola - celek Dolan. Kvalitní terén a dobré počasí přímo vyzývaly k výkopu ...

Do prvního poločasu vyběhla naše jedenáctka s několika jarními změnami. Již zmiňovaného Nováka a hokejbal hrajícího Tesáka nahradil navrátilec a "horal" Fistr a zcela nová akvizice Šrek (zatím hostování z Přelouče). Pro úplnost je třeba dodat, že novému výboru se vydařila i zimní přestupová politika. Ke stávajícím kmenovým hráčům Přelovic přibyli další tři - Balada, Rejduga a Šprinc resp. čtyři, jako druhý trenér totiž začal působit bývalý přelovický gólman - Honza Kvapil. Všichni jmenovaní i "staří" harcovníci dostali příležitost a nevedli si špatně.

Po úvodním oťukávání jsme začali mít míč více na svých kopačkách a hlavně po levé straně si naši vytvářeli největší šance. Dobře na nich spolupracovali Dlask, Balada, Fistr a Šprinc. Po centerch posledně jmenovaného mohli skórovat Hladík a Fistr. Co se nepodařilo jim, to vymyslel Vrba, alias Anděl či Zélí. Ten převzal na vlastní polovině míč od Hraběho a rozběhl se k famóznímu sólu přes celé hřiště. Tam pozdravil Šaravce a zasunul míč angličanem do sítě!

Ve druhém poločase přišlo nejdříve varování pro Hakena, kdy jeho nezdařenou nahrávku zachytil soupeřící útočník. Neuběhlo ani pět minut a Haken zopakoval svůj "rohlík", a tentokrát přišel trest. Na velmi dobré zakončení soupeře neměl Rejduga žádnou šanci. Naši borci od té doby převzali iniciativu ještě výrazněji. Avšak únik Hladíka a Rejmonta, střely Šreka, dorážka Šprince, vybídnutí Nováka, hlavička Pavla Dlaska či dopíchnutí Balady v síti soupeře neskončily.

Zápas se nejlépe vydařil Vrbovi, Bartošovi a jistému Rejdugovi. Ale i všichni ostatní předvedli dobrý a bojovný výkon a chybělo jen více štěstí. Věřme, že to přijde již příští neděli, na domácím hřišti totiž přivítáme v 16:30 celek Starých Ždánic. [MK]