Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

31.3.2012 , 16:3015. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  2:1 (1:0)
 Góly:   Khun1   (76´)   Asistence:   Kaderka1   (76´)
ŽK: 2:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 22´, 73´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Májek    Asist.rozh.: Bém  ,   Sponner
Danihelka5 Hochman5
  60´Doležal P. 5

Řehák5 Vohralík P.5 Bidlo5 Šimák R.5

Čapek5 Khun6 Šimák O.5
    60´Kaderka 6

Mádr D.5

Rejduga A.7
Trenér: Kučera
Za nepříjemného počasí a za silného větru jsme nastoupili k zápasu na neoblíbeném hřišti, na kterém jsme ještě nevyhráli. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce a výsledkům minulého kola jsme doufali, že by se to tentokrát mohlo povést.

Po počátečním rozkoukávání jsme se už ve třetí minutě dostali na dostřel domácí branky, avšak Vohralík v dobré pozici prováhal. V 8. minutě po levé straně postupoval sám na branku Čapek, jeho střela trefila jen gólmana. Efektivitu zakončení předvedli domácí ve 22. min. kdy při rychlém protiútoku přečíslili naši obranu a na střelu k tyči byl Rejduga krátký - 1:0. O minutu na to zahráli domácí malou domů, brankář před dobíhajícím Hochmanem nevěděl jestli má míč chytit, nakonec mu ho Hochman z pod rukou vypíchl a poslal do sítě. Naši radost však zkazil rozhodčí, který odpískal faul na brankáře (když už, tak měl pískat malou domů). V první půli vypadal slibně ještě Vohralíkův pokus z 20 m, domácí branku však minul.

Do druhé půle jsme nastupovali s jednogólovým mankem a s větrem v zádech. Šanci na vyrovnání měl v 52. min. Danihelka, jeho hlavičku k tyči ale gólman stačil vyrazit. O chvíli později se musel předvést na druhé straně Rejduga. Dobře mířenou střelu z trestného kopu vytáhl na roh. Další výborné zákroky pak předvedl v 65. min., kdy zlikvidoval hlavičku, a v 67. min., to zase chytil nebezpečnou střelu domácích. V 70. min. zahrával Mádr přímý trestný kop a jen vlásek chyběl, aby míč skončil v domácí síti. Další jeho zahrávaný trestný kop v 73. min. už domácí odvrátili a z rychlého protiútoku do odkryté obrany vstřelili druhý gól - 2:0. Naděje na bodový zisk vysvitla v 76. min., kdy Kaderkův trestný kop zachytil ve skrumáži před brankou Khun a snížil na 2:1. Do konce zápasu jsme se už prosadit nedokázali a tak ani tentokráte si z Chvojence body neodvezli.