Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

31.3.2012 , 16:3015. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  2:1 (1:0)
 Góly:   Khun1   (76´)   Asistence:   Kaderka1   (76´) 
ŽK: 2:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 22´, 73´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Májek    Asist.rozh.: Bém  ,   Sponner  
Sestava-známky:
Danihelka5 Hochman5
  60´Doležal P. 5
   
Řehák5 Vohralík P.5 Bidlo5 Šimák R.5
   
Čapek5 Khun6 Šimák O.5
    60´Kaderka 6
     
Mádr D.5
 
Rejduga A.7
Trenér: Kučera
Za nepříjemného počasí a za silného větru jsme nastoupili k zápasu na neoblíbeném hřišti, na kterém jsme ještě nevyhráli. Vzhledem k postavení obou týmů v tabulce a výsledkům minulého kola jsme doufali, že by se to tentokrát mohlo povést.

Po počátečním rozkoukávání jsme se už ve třetí minutě dostali na dostřel domácí branky, avšak Vohralík v dobré pozici prováhal. V 8. minutě po levé straně postupoval sám na branku Čapek, jeho střela trefila jen gólmana. Efektivitu zakončení předvedli domácí ve 22. min. kdy při rychlém protiútoku přečíslili naši obranu a na střelu k tyči byl Rejduga krátký - 1:0. O minutu na to zahráli domácí malou domů, brankář před dobíhajícím Hochmanem nevěděl jestli má míč chytit, nakonec mu ho Hochman z pod rukou vypíchl a poslal do sítě. Naši radost však zkazil rozhodčí, který odpískal faul na brankáře (když už, tak měl pískat malou domů). V první půli vypadal slibně ještě Vohralíkův pokus z 20 m, domácí branku však minul.

Do druhé půle jsme nastupovali s jednogólovým mankem a s větrem v zádech. Šanci na vyrovnání měl v 52. min. Danihelka, jeho hlavičku k tyči ale gólman stačil vyrazit. O chvíli později se musel předvést na druhé straně Rejduga. Dobře mířenou střelu z trestného kopu vytáhl na roh. Další výborné zákroky pak předvedl v 65. min., kdy zlikvidoval hlavičku, a v 67. min., to zase chytil nebezpečnou střelu domácích. V 70. min. zahrával Mádr přímý trestný kop a jen vlásek chyběl, aby míč skončil v domácí síti. Další jeho zahrávaný trestný kop v 73. min. už domácí odvrátili a z rychlého protiútoku do odkryté obrany vstřelili druhý gól - 2:0. Naděje na bodový zisk vysvitla v 76. min., kdy Kaderkův trestný kop zachytil ve skrumáži před brankou Khun a snížil na 2:1. Do konce zápasu jsme se už prosadit nedokázali a tak ani tentokráte si z Chvojence body neodvezli.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin