Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

19.8.2012 , 17:002. kolo III. třída - Přeloučsko
Křičeň - Přelovice B  4:2 (2:1)
 Góly:   Pohanka T.2   (32´,51´)   Asistence:   Bartoš1   (32´) 
      Uhlíř1   (51´) 
ŽK: 2:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 11´, 24´, 57´, 58´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Šindler    Asist.rozh.: Štochl  
Sestava-známky:
Pohanka T.7 Hladík L.6
   
Blažek B.6 Bartoš7 Hladík V.6 Šimák O.6
  70´Dlask Pa.6 
       
Šprinc R.7 Vrba T.6 Mrštík J.6
  46´Černík O. 6  
     
Uhlíř6
 
Kalous6
Trenér: Hladík L.
Poté, co se nám v úvodním kole podařilo některé bohdanečské hráče přivést k pláči, zajížděli jsme hned v kole následujícím na horkou půdu týmu z Křičeně. V Křičeni nás zřejmě v poslední době nemají moc rádi, jelikož k nám od nich přišlo v nedávné době několik hráčů ať již na přestup nebo na hostování. To se logicky může projevit v oslabení mužstva.

V samotném úvodu utkání jsme začali hrát aktivně a soupeře se nám podařilo zatlačit. Přišla ale šestá minuta zápasu, ve které všem přítomným na hřišti i kolem něj zatrnulo. O. Šimák se pokusil vystřelit na branku, ale trefil přímo do hlavy domácího Kopáče, který se po zásahu míčem skácel bezvládně k zemi a upadl na chvíli do bezvědomí. Začal prakticky boj o jeho život, naštěstí úspěšný. Utkání bylo zhruba na 25 minut přerušeno, jelikož si pro otřeseného Kopáče musela přijet sanitka. Po této hrůzné události se začalo hrát a domácí se nám za ni dokonale pomstili. V 11. min. vystřelili po několika náhodných odrazech míče na naši branku a vedli 1:0. Tato branka nás sice zaskočila, ale my jsme se snažili hrát dál. Ve 24.min. to pro nás bylo ještě horší. Opět po několika šťastných odrazech vystřelil jeden z domácích hráčů na naši branku a bylo to 2:0. Zbraně jsme nesložili a do poločasu se nám podařilo snížit. Ve 32. min. pronikl z levé strany po přihrávce od Bartoše do velkého vápna domácích T.Pohanka a svou střelu umístil ke vzdálenější tyči - 2:1. V úmorném vedru se nám do přestávky již vyrovnat nepodařilo.

Začátek druhé půle nám vyšel nadmíru výtečně. Stoper Uhlíř našel v 51.min. dlouhým odkopem T. Pohanku, který po svém typickém průniku po levé straně prostřelil domácího brankáře podruhé a vyrovnal na 2:2. V 53. min. se k trestnému kopu postavil Blažek, ale k naší smůle trefil pouze levou tyč domácí branky. Domácí hráči nás za to dokonale potrestali. V 57. a 58. min. přidali další dva slepené góly a rázem vedli 4:2. I když jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, vyrovnat se nám nepodařilo. Proti bylo nejen úmorné vedro, ale také domácí gólman, který své spoluhráče svými zákroky v klíčových chvílích podržel.

V Křičeni jsme sehráli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme ale, co do počtu vstřelených branek, tahali za kratší konec. Proto jsme odjeli domů s prázdnou. V příštím kole bude možný zisk bodů ještě horší. Čeká nás doma totiž z okresního přeboru sestoupivší tým z Lipoltic.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin