Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

19.8.2012 , 17:002. kolo III. třída - Přeloučsko
Křičeň - Přelovice B  4:2 (2:1)
 Góly:   Pohanka T.2   (32´,51´)   Asistence:   Bartoš1   (32´) 
      Uhlíř1   (51´) 
ŽK: 2:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 11´, 24´, 57´, 58´)
Diváků: 30     Rozhodčí: Šindler    Asist.rozh.: Štochl  
Sestava-známky:
Pohanka T.7 Hladík L.6
   
Blažek B.6 Bartoš7 Hladík V.6 Šimák O.6
  70´Dlask Pa.6 
       
Šprinc R.7 Vrba T.6 Mrštík J.6
  46´Černík O. 6  
     
Uhlíř6
 
Kalous6
Trenér: Hladík L.
Poté, co se nám v úvodním kole podařilo některé bohdanečské hráče přivést k pláči, zajížděli jsme hned v kole následujícím na horkou půdu týmu z Křičeně. V Křičeni nás zřejmě v poslední době nemají moc rádi, jelikož k nám od nich přišlo v nedávné době několik hráčů ať již na přestup nebo na hostování. To se logicky může projevit v oslabení mužstva.

V samotném úvodu utkání jsme začali hrát aktivně a soupeře se nám podařilo zatlačit. Přišla ale šestá minuta zápasu, ve které všem přítomným na hřišti i kolem něj zatrnulo. O. Šimák se pokusil vystřelit na branku, ale trefil přímo do hlavy domácího Kopáče, který se po zásahu míčem skácel bezvládně k zemi a upadl na chvíli do bezvědomí. Začal prakticky boj o jeho život, naštěstí úspěšný. Utkání bylo zhruba na 25 minut přerušeno, jelikož si pro otřeseného Kopáče musela přijet sanitka. Po této hrůzné události se začalo hrát a domácí se nám za ni dokonale pomstili. V 11. min. vystřelili po několika náhodných odrazech míče na naši branku a vedli 1:0. Tato branka nás sice zaskočila, ale my jsme se snažili hrát dál. Ve 24.min. to pro nás bylo ještě horší. Opět po několika šťastných odrazech vystřelil jeden z domácích hráčů na naši branku a bylo to 2:0. Zbraně jsme nesložili a do poločasu se nám podařilo snížit. Ve 32. min. pronikl z levé strany po přihrávce od Bartoše do velkého vápna domácích T.Pohanka a svou střelu umístil ke vzdálenější tyči - 2:1. V úmorném vedru se nám do přestávky již vyrovnat nepodařilo.

Začátek druhé půle nám vyšel nadmíru výtečně. Stoper Uhlíř našel v 51.min. dlouhým odkopem T. Pohanku, který po svém typickém průniku po levé straně prostřelil domácího brankáře podruhé a vyrovnal na 2:2. V 53. min. se k trestnému kopu postavil Blažek, ale k naší smůle trefil pouze levou tyč domácí branky. Domácí hráči nás za to dokonale potrestali. V 57. a 58. min. přidali další dva slepené góly a rázem vedli 4:2. I když jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, vyrovnat se nám nepodařilo. Proti bylo nejen úmorné vedro, ale také domácí gólman, který své spoluhráče svými zákroky v klíčových chvílích podržel.

V Křičeni jsme sehráli vyrovnaný zápas, ve kterém jsme ale, co do počtu vstřelených branek, tahali za kratší konec. Proto jsme odjeli domů s prázdnou. V příštím kole bude možný zisk bodů ještě horší. Čeká nás doma totiž z okresního přeboru sestoupivší tým z Lipoltic.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin