Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

30.9.2012 , 16:008. kolo III. třída - Přeloučsko
Staré Ždánice - Přelovice B  2:2 (0:2)
 Góly:   Šprync A.1   (1´)   Asistence:   Pracz1   (31´) 
   Malý Mich.1   (31´)    
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 70´, 85´ )
Diváků: 120     Rozhodčí: laik ze Ždánic    Asist.rozh.: Štochl M.  
Sestava-známky:
Trenér: Hladík L.
Po třech porážkách v řadě jsme zajížděli na hřiště Starých Ždánic s touhou prolomit naši smůlu a získat konečně nějaké body. Domácí tým však začal sezónu dobře a před utkáním figuroval se třinácti body v horní polovině tabulky. Ve Ždánicích byla vždy horká půda, což bylo navíc umocněno tím, že se k utkání nedostavil hlavní sudí (Chvojka). Utkání nakonec pískal laik J. Brendl, který byl dlouholetým hráčem Starých Ždánic a snad je i předsedou klubu. Podle toho také utkání vypadalo.

Od úvodu zápasu jsme ale domácí hráče dokonale zaskočili pohybem a kombinační hrou, na kterou po celou první půlhodinu utkání nedokázali najít recept. Již v 1. min. se uvedl individuální akcí A.Šprync, který obešel i domácího brankáře Pleskota a pohodlně nás poslal do vedení - 0:1. Dál jsme diktovali tempo hry a domácí nevěděli, co mají hrát. Na hřišti se začalo hodně jiskřit a sudí Brendl nechával doslova brutální zákroky na naše hráče bez povšimnutí. I přesto jsme se dostávali do nebezpečných šancí. Ve 30. min. jsme naši hru korunovali další brankou, kdy po přihrávce od Pracze zvýšil na 2:0 M. Malý. Po vstřelené brance jsme herně polevili a domácí tým se zvedl. Nejprve ve 35. min. domácí špílmachr Palina zatřásl dalekonosnou ranou břevnem naší branky. Ten samý hráč pak ve 40. min. orazil levou tyč naší branky. Od inkasovaného gólu nás v první půli zachránil skvěle chytající gólman Rejduga.

Od úvodu druhé půle opět domácí chvilku nevěděli, co mají hrát a postupně se herně dostávali do zápasu. K tomu jim také svým tendenčním řízením zápasu napomáhal pískající laik Brendl. To se ukázalo v 65. min., kdy A. Šprync, který nebyl v ofsajdovém postavení, vstřelil třetí branku. Ta ale právě pro domnělý ofsajd nebyla uznána. V 70. min. se ve středu hřiště nechal obrat o míč A. Šprync domácím Palinou, který poté dalekonosnou ranou překvapil brankáře Rejdugu a snížil na 1:2. Domácí tým pak poslal na hřiště čerstvé hráče. Domácí mužstvo tak i s podporou svého sudího zvýšilo tlak na vyrovnání. To se jim nakonec k naší smůle podařilo, ale nečestným způsobem. V 85. min. laik Brendl nechal po evidentním ofsajdu hrát domácího útočníka, který i po překvapení, že nebyl odpískán ofsajd, nakonec překonal Rejdugu a vyrovnal na 2:2. To nás rozohnilo do běla. Následně se odehrála ve středu hřiště hromadná šarvátka, během níž se "proletěl" i pískající laik Brendl. Poté, co se situace uklidnila, ukončil nakonec sudí Brendl zápas předčasně v 85. min. za stavu 2:2. Kdoví, co by se asi dělo, pokud by utkání pokračovalo dál. To si snad ani nelze domyslet.

Po herní stránce jsme si po tomto utkání rozhodně zasloužili tři body, ale jen v případě, že by utkání řídil nezávislý delegovaný sudí. "Ždánická taškařice" nám nakonec přinesla alespoň bod. Nyní víme, jakým způsobem ždánické mužstvo sbírá body v letošní sezóně. Proto, aby se neplácali na chvostu tabulky jsou schopni záměrně poškodit hostující mužstva a výrazně tak negativním způsobem ovlivnit výsledek zápasu ve svůj prospěch. Chceme tímto apelovat na všechny delegované rozhodčí, aby se skutečně k utkáním dostavovali. Předejde se tím podobným excesům, které jsou zřejmě ve Ždánicích na denním pořádku. No, nedá se nic dělat. Budeme muset získat body v některém z následujících utkání.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin