11.11.2012 , 10:3012. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   vlastní1   (25´)   Asistence:   Hladík L.1
ŽK: 0:1 (Šprinc R.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 47. min.)
Diváků: 10     Rozhodčí: Baracz    Asist.rozh.: Štochl M.

Strejc6 Pracz6 Mrštík J.6

Uhlíř6

Kalous6
Trenér: Hladík L.

K dohrávce 12. kola III. třídy Přeloučsko jsme zajížděli na horkou půdu do Újezda změřit síly s místním rezervním mužstvem, se kterým se nám moc bodů dosud posbírat nepodařilo.

Utkání začalo oboustranně opatrně. Chvíli jsme čekali, co předvede domácí tým. Byli jsme si vědomi jejich síly v ofenzívě, a tak jsme se raději soustředili na obranu a vyráželi do brejků. Naší největší zbraní byly brejky L. Hladíka, který domácí obranu řádně provětrával a několikrát prověřil domácího brankáře. Naopak domácí hráče jsme soustředěnou obranou v první půli téměř k ničemu nepustili. Blízko ke gólu jsme měli ve 24. min., kdy zatáhl míč po pravé straně L. Hladík a posadil jej přímo na hlavu Pracze. Ten mířil přímo do levé šibenice domácí branky, ale domácí brankář jeho povedenou hlavičku vyrazil na roh. Rohový kop o minutu později zahrával L. Hladík a domácí obránce stojící u levé tyče hlavou poslal míč do vlastní sítě - 0:1. Domácí hráče jsme dokonale opařili. Vyloženou šanci si vytvořili až dvě minuty před koncem poločasu, kdy skluzem těsně minul branku M. Vohralík.

Na začátku druhé půle jsme jako tradičně nechtěli inkasovat, ale stalo se. Ve 47. min. poslal brankář Kalous špatným odkopem míč přímo na nohu domácího J. Petříčka, který se poté vřítil do našeho velkého vápna a pohodlně vyrovnal na 1:1. Než jsme se stačili probrat z vyrovnávacího gólu, mohli jsme inkasovat ještě dvakrát. Domácí kanonýr M. Vohralík ve dvou vyložených šancích trefil pouze dobře postaveného brankáře Kalouse v naší brance. Do třetice zahrozil domácí kanonýr asi v 70. min., kdy jeho jedovatá střela levačkou jen těsně minula levou tyč naší branky. Po většinu druhé půle jsme spíše odolávali tlaku domácích hráčů a do ohrožení domácí branky jsme se již tak často nedostávali. Naším hnacím motorem byl neúnavný L. Hladík, jehož přihrávky nenacházely vhodného adresáta. V jednom případě ale byl adresátem přihrávky Šprojcar, který v 78. min. mířil přímo do levé šibenice. Do jeho střely ale vlétl domácí stoper a odvrátil pohromu na rohový kop. Nakonec jsme ve druhém poločase pomocí soustředěné obrany odolali tlaku domácích a odvezli jsme si po remíze 1:1 možná zlatý bod.

V tomto utkání byl domácí tým herně lepším mužstvem, přesto se nám podařilo urvat bod. Jaká bude jeho cena se ukáže až v jarních bojích.