4.11.2012 , 14:0013. kolo III. třída - Přeloučsko
 Góly:   Hladík L.1   (49´)   Asistence:   Hladík V.1
ŽK: 1:0 (Pracz)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 14´ , 40´ )
Diváků: 40     Rozhodčí: Jakoubek    Asist.rozh.: Štochl M.
Trenér: Hladík L.

Poté, co jsme kvůli nezpůsobilému terénu neodehráli utkání v Újezdě s tamním béčkem, přivítali jsme na našem hřišti fotbalisty Starých Čívic, kteří byli dosud usazeni u dna tabulky III. třídy Přeloučsko. Vzhledem k postavení našeho soupeře v tabulce bylo naší povinností zvítězit.

Již od úvodu utkání jsme se do svého soupeře zakousli a zcela ovládli hru. Dopláceli jsme však na naši největší bolístku - "zazdívání" gólových příležitostí. Jen během prvních deseti minut jsme takto naložili se čtyřmi šancemi, přičemž dvě z nich spálil Šprojcar. A hosté nás za to potrestali. Ve 14. min. zahrával z hloubi pole trestný kop hostující J. Málek, který míč posadil před naši branku na hlavu Horáčka, jenž jej poté nasměroval na volného Motyčku, který bez problémů skóroval - 0:1. Po úvodní brance jsme byli poněkud opaření a hůře jsme se dostávali zpět do hry. Na těžkém terénu nám vázla kombinace. Několik šancí jsme si sice vytvořili, ale ty již nebyly tak výrazné. Hosté nás tedy potrestali podruhé. Ve 40. min. se ve středu hřiště dostal k míči hostující Vojtíšek, přesprintoval O. Šimáka a poté křížnou střelou s přispěním levé tyče naší branky rozvlnil síť podruhé - 0:2. O poločasové přestávce jsme do kabin odcházeli se svěšenými hlavami.

Ve druhém poločase jsme opět ovládli hru a brzy se dočkali snížení. Ve 49. min. získal míč uprostřed hřiště V. Hladík a vyslal nádhernou přihrávku na svého otce L. Hladíka. Ten se tváří v tvář hostujícímu brankáři nemýlil a snížil na 1:2. Hosté po inkasované brance na chvíli ožili a vyrovnali hru. Dokonce v 62. min.vstřelili třetí gól, ale ten jim pro domnělý ofsajd sudí Jakoubek neuznal. My jsme následně vrhli všechny síly do útoku, ale i přes místy drtivý tlak jsme branku již vstřelit nedokázali. Hosté bohužel pro nás nakonec odolali a odvezli si všechny body, čímž se odpoutali ode dna tabulky.

Posledních několik utkání se slabšími soupeři jsme bohužel prohospodařili a ztratili body, se kterými jsme původně trochu počítali. Ještě nás sice čeká dohrávka s béčkem Újezda na jejich hřišti, ale odtamtud bude těžké odvézt nějaké body. Na jaře bude nutné bezpodmínečně zabojovat, jinak nás může čekat cesta do propadliště s názvem IV. třída Přeloučsko. Současný bodový zisk pro nás rozhodně není uspokojivý.