Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

19.8.2012 , 17:002. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  3:1 (1:0)
 Góly:   Pilc1   (1´)   Asistence:   Balada M.1   (1´) 
   Balada M.1   (53´)     Šprync A.1   (90´) 
   Khun1   (90´)     Hladík M.1   (53´) 
ŽK: 1:2 (Hačko)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 47´)
Diváků: 80     Rozhodčí: Rambousek  8  Asist.rozh.: Rokyta V.  8,   Louženský   8
Sestava-známky:
Hačko 6 Balada M.7
  75´Šprync A. 6
   
Řehák7 Vohralík P.6 Malý Mich.6 Pilc7
  46´Čapek6 85´Mádr D.-
       
Šimák R.6 Khun7 Hladík M.6
     
Bidlo7
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Reparát se povedl

Druhé kolo okresního přeboru se hrálo opět doma. Naši fotbalisté se pokoušeli složit reparát z nepovedené premiéry s Máteřovem. Tentokrát je čekal papírově těžší soupeř, celek Chvojence. Za úmorného vedra a pěkné divácké kulisy zápas slušně rozhodovala trojice rozhodčích Rambousek, Rokyta a Louženský. Přelovičtí nezklamali a Chvojenec vyprovodili výhrou 3:1. I přes parné léto se zápas odehrával na krásně zeleném pažitu. Je patrné, že dostatek vody z nové studně trávníku svědčí.

Lepší začátek zápasu jsme si nemohli přát. Hned v úvodní minutě Balada na levé straně obelstil dva obránce a ideálně prostrčil na rozběhnutého Pilce. Ten podél brankáře udělal premiérový zářez v přelovickém dresu 1:0. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a rodily se jak na běžícím pásu. Po neúspěšných nájezdech Řeháka a Vohralíka se opět dostal míč k Baladovi. "Virtuóz" opět vyškolil dva hráče soupeře, ale třetí ho nekompromisně poslal k zemi. Nařízenou penaltu však exekutor Hačko ani v druhém letošním pokusu neproměnil. Vynikající příležitosti pak ještě měli Vohralík a pohotový Pilc. První z nich však nestačil zareagovat na nečekané proniknutí míče, druhý jen těsně minul brankovou konstrukci. Soupeř se k výraznější akci nedostal.

Druhý poločas začal opět rychlou brankou, ale bohužel do naší sítě. Nestárnoucí M. Jedlička prokázal vynikající kopací techniku a ve 47. Minutě nedal Rejdugovi z přímého kopu šanci na vyniknutí 1:1. Naši se však nezalekli a o 6 minut později opět převážili vývoj skóre na svou stranu. Vše zařídil ukázkově vysunutý M. Hladík, jehož střelu brankář pouze vyrazil k výborně hrajícímu Baladovi a ten doklepl do prázdné branky 2:1. Po té tempo i zásluhou sluníčka mírně ovadlo. Chvojenec se zvýšenou aktivitou snažil o vyrovnání, ale za otevřenost obrany byl v závěru utkání potrestán. To střídající Šprync ideálně předložil Khunovi, který profesorsky přeloboval vyběhnuvšího gólmana 3:1.

Výsledek je potěšující, ale přiznejme si, že tak slabý Chvojenec jsme snad ještě neviděli. Do dobře fungující obrany přinesl klid Bidlo. Záloha byla hodně pohyblivá, škoda jen zranění Malého. V útoku dominoval Balada. Skutečnou formu našich fotbalistů však prověří až příští týden Bělá, nabítá pardubickými posilami. Zápas začíná v neděli od 17 hodin. Pozor, hraje se na v Pardubicích na Dolíčku (bývalý stadion Lokomotivy Pardubice).

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin