Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

19.8.2012 , 17:002. kolo Okresní přebor
Přelovice - Chvojenec  3:1 (1:0)
 Góly:   Pilc1   (1´)   Asistence:   Balada M.1   (1´)
   Balada M.1   (53´)     Šprync A.1   (90´)
   Khun1   (90´)     Hladík M.1   (53´)
ŽK: 1:2 (Hačko)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 47´)
Diváků: 80     Rozhodčí: Rambousek  8  Asist.rozh.: Rokyta V.  8,   Louženský   8
Hačko 6 Balada M.7
  75´Šprync A. 6

Řehák7 Vohralík P.6 Malý Mich.6 Pilc7
  46´Čapek6 85´Mádr D.-

Šimák R.6 Khun7 Hladík M.6

Bidlo7

Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Reparát se povedl

Druhé kolo okresního přeboru se hrálo opět doma. Naši fotbalisté se pokoušeli složit reparát z nepovedené premiéry s Máteřovem. Tentokrát je čekal papírově těžší soupeř, celek Chvojence. Za úmorného vedra a pěkné divácké kulisy zápas slušně rozhodovala trojice rozhodčích Rambousek, Rokyta a Louženský. Přelovičtí nezklamali a Chvojenec vyprovodili výhrou 3:1. I přes parné léto se zápas odehrával na krásně zeleném pažitu. Je patrné, že dostatek vody z nové studně trávníku svědčí.

Lepší začátek zápasu jsme si nemohli přát. Hned v úvodní minutě Balada na levé straně obelstil dva obránce a ideálně prostrčil na rozběhnutého Pilce. Ten podél brankáře udělal premiérový zářez v přelovickém dresu 1:0. Další šance na sebe nenechaly dlouho čekat a rodily se jak na běžícím pásu. Po neúspěšných nájezdech Řeháka a Vohralíka se opět dostal míč k Baladovi. "Virtuóz" opět vyškolil dva hráče soupeře, ale třetí ho nekompromisně poslal k zemi. Nařízenou penaltu však exekutor Hačko ani v druhém letošním pokusu neproměnil. Vynikající příležitosti pak ještě měli Vohralík a pohotový Pilc. První z nich však nestačil zareagovat na nečekané proniknutí míče, druhý jen těsně minul brankovou konstrukci. Soupeř se k výraznější akci nedostal.

Druhý poločas začal opět rychlou brankou, ale bohužel do naší sítě. Nestárnoucí M. Jedlička prokázal vynikající kopací techniku a ve 47. Minutě nedal Rejdugovi z přímého kopu šanci na vyniknutí 1:1. Naši se však nezalekli a o 6 minut později opět převážili vývoj skóre na svou stranu. Vše zařídil ukázkově vysunutý M. Hladík, jehož střelu brankář pouze vyrazil k výborně hrajícímu Baladovi a ten doklepl do prázdné branky 2:1. Po té tempo i zásluhou sluníčka mírně ovadlo. Chvojenec se zvýšenou aktivitou snažil o vyrovnání, ale za otevřenost obrany byl v závěru utkání potrestán. To střídající Šprync ideálně předložil Khunovi, který profesorsky přeloboval vyběhnuvšího gólmana 3:1.

Výsledek je potěšující, ale přiznejme si, že tak slabý Chvojenec jsme snad ještě neviděli. Do dobře fungující obrany přinesl klid Bidlo. Záloha byla hodně pohyblivá, škoda jen zranění Malého. V útoku dominoval Balada. Skutečnou formu našich fotbalistů však prověří až příští týden Bělá, nabítá pardubickými posilami. Zápas začíná v neděli od 17 hodin. Pozor, hraje se na v Pardubicích na Dolíčku (bývalý stadion Lokomotivy Pardubice).