Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

26.8.2012 , 17:003. kolo Okresní přebor
Rohovládova Bělá - Přelovice  1:0 (0:0)
ŽK: 2:2 (Bidlo, Pilc)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 50´)
Diváků: 80     Rozhodčí: Syrůček    Asist.rozh.: Cirkl  ,   Rokyta  
Sestava-známky:
Řehák5 Pilc 6
  75´Pracz 6
   
Blažek B.5 Vohralík P.5 Malý Mich.6 Hladík M.5
70´Hladík V.5  46´Hačko6 
       
Šimák R.5 Khun6 Čapek5
35´Pohanka T. 5    
     
Bidlo 5
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Prohra v "pardubické" Bělé

Tradiční derby s rivalem z Rohovládovy Bělé mělo několik netradičních skutečností. Za prvé jsme k zápasu nezajížděli do Bělé, ale na pardubický stadion Na Dolíčku. Za druhé to bylo první derby v okresním přeboru. A za třetí to bylo teprve třetí derby A-mužstev (z dosavadních 29), které jsme prohráli, což mrzí nejvíce. Na "pardubické" poměry byla na utkání vytvořena slušná divácká kulisa, s převahou přelovických fanoušků. Zápas solidně řídil rozhodčí Syrůček, jemuž s výraznými chybami asistovali Rokyta a Cirkl. Zápas skončil naší porážkou 0:1.

Výrazně posílený soupeř od první minuty ukazoval, v čem je jeho síla. Kvalita hráčů se zkušenostmi z vyšších tříd se projevila na držení míče i na kombinaci. Naší zpočátku jen bořili útočné akce domácích. Když se přeci jen dostávali k míči, nenacházeli dostatek času k založení útoku a chybovali nebo ztráceli míče. Překvapivě nejvíce patrné to bylo na Řehákovi, který sice začal v útoku, ale po zranění R. Šimáka se přesunul do "své" zálohy. Chybám se však nevyvarovali ani další zkušení plejeři ... Soupeř byl jednoznačně lepší a v případě nouze dokázal sáhnout k patřičnému důrazu, což u nás zcela chybělo. Ještě, že byl v brance Rejduga. Ten postupně vychytal Wohlhofnera, Tomiče a s pomocí tyče i Tamchynu. Poradil si i hlavičkou Deutsche a dalšími nebezpečnými akcemi. Naši si vytvořili jedinou velkou příležitost ve 35. min., ale tu jim pokazil za překonaným Trubačem hlavičkující Habiger. Přesto jsme mohli být s bezbrankovým poločasem více než spokojeni.

Druhé dějství začalo podobně jako to první. Dostávali jsme se pod tlak, který bohužel příliš brzy vyústil i gólem v naší síti. Ten nepadl po žádné kombinaci, ale byl spíš dílem rozporu mezi komunikací a činy jinak velmi dobře chytajícího Rejdugy. Autorem gólu byl Tomič, jenž spolu s Wohlhofnerem znamenal trvalé nebezpečí pro naši obranu. Poté hra spadla do poklidnějšího průběhu, který se začal měnit až s přibližujícím se koncem zápasu. Naši postupně zvyšovali tempo i důraz a na unaveného soupeře to platilo. Po příchodu Pracze se toto úsilí ještě umocnilo. Ale k toužebnému vyrovnání už nevedlo.

Zápas potvrdil kvalitu soupeře, s kterým není ostuda prohrát. Naši fotbalisté však od počátku působili příliš odevzdaně a jakoby dopředu byli smíření s prohrou. Vedle řady nepovedených přihrávek zcela chyběl důraz v osobních soubojích, které v drtivé většině vyhrávali silovější domácí. Věříme, že se z toho naši borci poučí a již příští sobotu vlétnou na Opatovice s patřičným nasazením. Zápas se hraje od 17 hodin a bude mu předcházet celodenní turnaj starých pánů. Přijďte se podívat.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin