Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové

20.10.2012 , 15:3011. kolo Okresní přebor
Nemošice - Přelovice  2:0 (1:0)
ŽK: 1:1 (Malý Mic.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 23´, 75´)
Diváků: 35     Rozhodčí: Kudyn  7  Asist.rozh.: CHR  6,   CHR  7
Hačko6 Malý Mic. 5

Šprync A.5 Vohralík P.6 Mádr D.5 Balada M.5
65´Pracz5  60´Strejc5 46´Blažek B.5

Šimák R.5 Pilc6 Řehák V.6

Bidlo5

Rejduga A.5
Trenér: Doležal
Střed tabulky se zase vzdálil

Za velké mlhy dorazili naši fotbalisté k 11. kolu OP k nováčkovi soutěže do Nemošic. Zápas přijela řídit trojice chrudimských rozhodčích, v čele s hlavním Kudynem. V mlžném oparu jsme před hrstkou diváků začali lépe, ale nakonec jsme odjeli poraženi 2:0.

Málokdy se stává, že hned na začátku vidí diváci dvě, resp. tři stoprocentní šance. Nám se to stalo a to hned v prvních minutách. Po 40 vteřinách našel Mádr ideálním pasem nasprintovaného Vohralíka. Ten se hnal sám na gólmana domácích, jenže v zakončení selhal a napálil svou střelu jen do brankáře. Netrvalo to ani minutu a vše mohl nahradit Hačko. I ten se dostal pohodlně za obranu domácích, ale ani nadvakrát se nedokázal gólově prosadit. V prvním pokusu byl "úspěšný" stejně jako Vohralík, ale gólman mu dal ještě druhou šanci. Ani reparát však Hačko do zívající prázdné branky nesložil a trefil jen její konstrukci. Pak se do hry začali dostávat domácí a bylo patrné, že si s míčem dobře rozumí. Když jsme jim navíc začali pomáhat svými chybami, schylovalo se k maléru. Konkrétně Balada se ve 23. minutě tak dlouho mazlil s míčem, až o něj přišel a soupeř poslal do brejku Granace. Ten nenapodobil naše střelce a parádním zakončením rozřízl mlhu za Rejdugovými zády 1:0. Vzápětí mohli domácí zvýšit, ale strážce naší svatyně přízemní střelu s vypětím všech sil vytlačil na roh. V poslední čtvrthodince nás soupeř, kromě několika rohových kopů, do šancí již nepustil a v pohodě dohrál poločas s jednobrankovým vedením.

Do druhé poloviny jsme posílili útočnou vozbu. Do hry přišel Blažek a později se k němu připojili Pracz a Strejc. Všichni noví hráči výrazně posílili naše útočné tažení. Přesto jsme si nedokázali vypracovat vyložené šance. V permanentní pozornosti nás také udržoval soupeř. Nutno říct, že k jeho fotbalovému umu jsme mu pomáhali i sami, svými přihrávkami. Zejména "namazání" Bidla do samostatného brejku soupeře bylo ukázkové. Naštěstí byl soupeř z nabídnuté šance tak překvapený, že ji dokonale zazdil. V 75. minutě však už Novotný žádné překvapení nepřipustil. Po sólovém nájezdu na Rejdugu bezpečně zavěsil a zvýšil tak vedení na 2:0. Po té naši vyvinuli větší tlak, ale výsledkem bylo jen další neúspěšné zakončení Hačka a nepříliš povedená střela Malého. Když jsme nevyužili jsme ani hlavičkový potenciál Prazce, neboť k němu z řady standardních situací míč vůbec nedoputoval, ztratili jsme všechny šance se posunout v tabulce více do středu.

V utkání jsme vyšli naprázdno. Někteří hráči svým výkonem nenaplnili očekávání trenéra, fanoušků ani realizačního týmu. Dokonce byli i tací příznivci, kteří opustili stadion předčasně... Na druhou stranu jsme mohli vidět hráče, kterým se zápas vydařil. A to i přes fakt, že někteří hráli na nezvyklých postech. Na místě předstopera podal zodpovědný výkon Pilc. I přes zahozenou šanci zahrál výborně Vohralík a střídající Blažek. Především ale upoutal svým výkonem pravý bek Řehák. Body to však nepřineslo. Do tabulky pravdy si je musíme tedy připsat až v příštím duelu. To na domácím, stále výborném pažitu, přivítáme Dolní Roveň. Zápas se hraje v sobotu, ve 14:30 hodin.

Obec Prelovice Obec Neratov Realma PZBuilding LZ Argos Tomáš Vaníček Kiekert Tlapnet Martin Panchartek