Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

20.10.2012 , 15:3011. kolo Okresní přebor
Nemošice - Přelovice  2:0 (1:0)
ŽK: 1:1 (Malý Mich.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 23´, 75´)
Diváků: 35     Rozhodčí: Kudyn  7  Asist.rozh.: CHR  6,   CHR  7
Sestava-známky:
Hačko6 Malý Mich. 5
   
Šprync A.5 Vohralík P.6 Mádr D.5 Balada M.5
65´Pracz5  60´Strejc5 46´Blažek B.5
       
Šimák R.5 Pilc6 Řehák6
     
Bidlo5
 
Rejduga A.5
Trenér: Doležal
Střed tabulky se zase vzdálil

Za velké mlhy dorazili naši fotbalisté k 11. kolu OP k nováčkovi soutěže do Nemošic. Zápas přijela řídit trojice chrudimských rozhodčích, v čele s hlavním Kudynem. V mlžném oparu jsme před hrstkou diváků začali lépe, ale nakonec jsme odjeli poraženi 2:0.

Málokdy se stává, že hned na začátku vidí diváci dvě, resp. tři stoprocentní šance. Nám se to stalo a to hned v prvních minutách. Po 40 vteřinách našel Mádr ideálním pasem nasprintovaného Vohralíka. Ten se hnal sám na gólmana domácích, jenže v zakončení selhal a napálil svou střelu jen do brankáře. Netrvalo to ani minutu a vše mohl nahradit Hačko. I ten se dostal pohodlně za obranu domácích, ale ani nadvakrát se nedokázal gólově prosadit. V prvním pokusu byl "úspěšný" stejně jako Vohralík, ale gólman mu dal ještě druhou šanci. Ani reparát však Hačko do zívající prázdné branky nesložil a trefil jen její konstrukci. Pak se do hry začali dostávat domácí a bylo patrné, že si s míčem dobře rozumí. Když jsme jim navíc začali pomáhat svými chybami, schylovalo se k maléru. Konkrétně Balada se ve 23. minutě tak dlouho mazlil s míčem, až o něj přišel a soupeř poslal do brejku Granace. Ten nenapodobil naše střelce a parádním zakončením rozřízl mlhu za Rejdugovými zády 1:0. Vzápětí mohli domácí zvýšit, ale strážce naší svatyně přízemní střelu s vypětím všech sil vytlačil na roh. V poslední čtvrthodince nás soupeř, kromě několika rohových kopů, do šancí již nepustil a v pohodě dohrál poločas s jednobrankovým vedením.

Do druhé poloviny jsme posílili útočnou vozbu. Do hry přišel Blažek a později se k němu připojili Pracz a Strejc. Všichni noví hráči výrazně posílili naše útočné tažení. Přesto jsme si nedokázali vypracovat vyložené šance. V permanentní pozornosti nás také udržoval soupeř. Nutno říct, že k jeho fotbalovému umu jsme mu pomáhali i sami, svými přihrávkami. Zejména "namazání" Bidla do samostatného brejku soupeře bylo ukázkové. Naštěstí byl soupeř z nabídnuté šance tak překvapený, že ji dokonale zazdil. V 75. minutě však už Novotný žádné překvapení nepřipustil. Po sólovém nájezdu na Rejdugu bezpečně zavěsil a zvýšil tak vedení na 2:0. Po té naši vyvinuli větší tlak, ale výsledkem bylo jen další neúspěšné zakončení Hačka a nepříliš povedená střela Malého. Když jsme nevyužili jsme ani hlavičkový potenciál Prazce, neboť k němu z řady standardních situací míč vůbec nedoputoval, ztratili jsme všechny šance se posunout v tabulce více do středu.

V utkání jsme vyšli naprázdno. Někteří hráči svým výkonem nenaplnili očekávání trenéra, fanoušků ani realizačního týmu. Dokonce byli i tací příznivci, kteří opustili stadion předčasně... Na druhou stranu jsme mohli vidět hráče, kterým se zápas vydařil. A to i přes fakt, že někteří hráli na nezvyklých postech. Na místě předstopera podal zodpovědný výkon Pilc. I přes zahozenou šanci zahrál výborně Vohralík a střídající Blažek. Především ale upoutal svým výkonem pravý bek Řehák. Body to však nepřineslo. Do tabulky pravdy si je musíme tedy připsat až v příštím duelu. To na domácím, stále výborném pažitu, přivítáme Dolní Roveň. Zápas se hraje v sobotu, ve 14:30 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin