28.9.2005 , 16:301. kolo III. třída - Přeloučsko
ŽK: 2:4 (Hrabě, Haken, Bartoš, Tesák)   ČK: 0:0

70´Kalous 3

Dlask Pa.4

Rejduga A.4
Trenér: Koch
Na svatého Václava a ve středu, pokračovaly okresní soutěže. Na všechny fotbalisty čekaly vložené duely prvního kola. Naši fotbalisté zajížděli na horkou půdu Dolan. Minulá sláva dolanských plejerů sice trochu zešedla, ale oni to v domácím prostředí umí. Nevadí, že čas od času jim k tomu pomůže "černý muž"? či trocha štěstí. Bohužel vše se o 90 minut později ukázalo pravdou. A naši borci tomu hodně napomohli sami!!!

Od první minuty byli domácí fotbalisté jednoznačně lepším mužstvem a vytvořili si značnou územní i herní převahu. Naši fotbalisté připomínali chodící loutky a brzy přišel trest. Rohový kop jsme ještě odrazili do hloubi pole, ale následný centr už nikým nekrytý Štěpánek se štěstím, ale v poklidu dostal za Rejdugova záda. Kde byl v tuto chvíli hlídající M. Novák je dosud záhadou! Ani tato branka nevlila našim fotbalistům správný adrenalin do žil. Ten používali většinou v hádkách mezi sebou. Proto přišel i další trest v podobě druhé branky a do kabin jsme tedy odcházeli za stavu 0:2.

Druhá půle přeci jen byla z naší strany aktivnější. Šprync nahradil nevýrazného J. Nováka (ten byl asi duchem u své manželky v očekávání radostné události). Nicméně do brankových situací jsme se nedostávali. Když už to vypadalo slibně, zatáhl za ruční brzdu černý muž - velmi špatný rozhodčí Blažek.

Naši odehráli svůj nejhorší zápas sezóny. Kromě novice Balady, který byl v druhé půli jediným motorem, všichni ostatní zůstali za očekáváním. Někteří dokonce hodně hluboko. Jediná střela (Hladíkova otočka do tyče) šla na branku nemocného Šáravce. To je příliš málo na mužstvo, které chtělo vyhrát. Příště na derby do Přelouče v neděli od 16 hodin. [MK]