Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

9.9.2012 , 14:301. kolo U8 - OP Přeloučsko
Přelovice - Starý Mateřov  19:4 (10:3)
 Góly:   Novák Matě.5      Asistence:  
   Kvapil Jak.4       
   Chvojka3       
   Zmek3       
   Doležal L.2       
   Novák O.2       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Pollák   -  Novák Matě.       Kvapil Jak.       Chvojka       Zmek       Doležal L.       Novák O.       Hendrych       Novák Maty.       Panchártek J.       Mach       

Trenér: Doležal

V prvním kole nového soutěžního ročníku deklasovala přípravka U8 nově se tvořící tým Starého Máteřova.

Důvěru ochránce svatyně branky dostal Adam, který se spíše nudil, než aby se dostal k pravidelnému zákroku. Přesto nám i tento zápas ukázal silné i slabé stránky nově se formujícího brankaře. Adam velice dobře dokáže uvést míč do hry na krátkou, ale i dlouhou vzdálenost. Horší to je v případě vykrývání střeleckých úhlů a poziční hry.

V poli se objevily dvě formace, které byly v průběhu hry různě měněny a doplňovány. Pro tento zápas jsme měli k dispozici celkem 12 hráčů (10 hráčů základu U8 doplněné o dva hráče před přípravky). Protože jsme věděli, že tým z Máteřova je na úplném začátku zrodu týmu U8, rozhodli jsme se postavit do prvního střídání maximálně silnou sestavu a do druhého střídání ostatní hráče. Tímto jsme chtěli, aby se výběrová sestava hráčů pokusila vyzkoušet v tréninku nacvičované kličky, nahrávky, tedy vše co proti opravdu silnému soupeři jen těžko napoprvé zvládnou. Všichni ostatní měli stejný úkol, s tím, že měli strávit více času na hřišti.
Samotný zápas se hrál za velice krásného počasí a měl i velkou a i díky hostům z Máteřova, přátelskou diváckou kulisu. Utkání probíhalo dle přelovického scénáře a ten kdo nemá krátkou paměť, tak se mu jistě vybavily vzpomínky na naše začátky a pocity z roku 2010, na dobu kdy začínala naše U8. O zpestření zápasu se nám postarali dva malí pidižlíci, kteří nastoupili do svého prvního mistrovského utkání a bavili publikum. Za to s jakým zápalem do zápasu vlétli, ale i za předvedené fotbalové umění si získali obdiv diváků ale i trenérů.

V tomto utkání nás sice soupeř příliš neprověřil, přesto si myslím, že bylo přínosné pro obě strany. Hostům z Máteřova přejeme hodně úspěchů při stavbě nového mužstva a oběma týmům dobrou spolupráci při výchově fotbalových talentů.


 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin