Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 18:00
pátek - 18:00
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

23.9.2012 , 14:003. kolo U8 - OP Přeloučsko
Přelovice - Choltice  13:1 (7:0)
 Góly:   Kvapil Jak.6      Asistence:  
   Hendrych3       
   Zmek2       
   Chvojka1       
   Novák O.1       
ŽK: 0:0   ČK: 0:0
Diváků:     Rozhodčí:   
Sestava-známky:
Pollák   -  Kvapil Jak.       Hendrych       Zmek       Chvojka       Novák O.       Mach       Novák Maty.       Panchártek J.       

Trenér: Doležal
Protože šéftrenér Petr Doležal zasvětil víkend turistice kdesi v horách, ujal se trenérských otěží Honza Novák. A přesto, že mu v týmu chyběly další dvě stabilní opory (Matěj a Dolík), dovedl svůj tým k cennému vítězství.
Nebýt jediné hrubky při rozehrávce, mohl brankař Adam v poklidu udržet čisté konto. Díky nabytým zkušenostem z předcházejících zápasů nám ukázal pár pěkných zákroků a svou zvyšující se formu.
Spolehlivě a aktivně, tak odehrál tento zápas Filip na postu zadáka. Dle pokynů trenéra měl konstruktivně rozdělovat míče do stran a podporovat tím tlak na branku, což se mu dařilo, a když se stalo, že se soupeř přes něj přeci jen prokousal, zaskočil ho vracející se Kuba. Ten opět naběhal pořádnou porci metrů a svou střeleckou potencí byl jedním z hlavních strůjců výhry. Začátek zápasu však patřil Péťovi, který hned v první minutě rozvlnil soupeřovu síť, a netrvalo dlouho a zaznamenal svůj druhý úspěch. Jeho kličky a bojovnost slavily úspěch i u publika. Radost nám i sobě udělali i Ondra s Jirkou a tak je škoda, že se skórovat nepodařilo Pepému a Jóžinovi, i když právě Pepé od toho nebyl daleko. Sestavu doplnili dva píďové z předpřípravky. Matýsek a Štěpán měli příležitost posbírat trochu zkušeností a nasát atmosféru soutěžního zápasu.
Už v úterý hrajeme na hřišti Slovanu Pardubice proti týmu Žvanic. Tentokrát půjde jistě o daleko těžší zápas, předvedou-li však naši kluci podobný výkon jako dnes, nemuseli by být neúspěšní.

 

 

fotky ze zápasu Fotografie ze zápasu Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček transform Milan Sejpal SIPP taurus LZ Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Petr Jiří Pachman Martin Novák Zima Chramosta CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin