Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

16.3.2013 , 15:0017. kolo Okresní přebor
Chvojenec - Přelovice  2:2 (1:0)
 Góly:   Khun1   (56´)   Asistence:   Kaderka1   (56´) 
   Zelinka1   (77´)     Blažek B.1   (56´) 
ŽK: 1:1 (Blažek B.)   ČK: 0:0    (Branky soupeře: 37´ , 47´ )
Diváků: 50     Rozhodčí: Vávra  3  Asist.rozh.: Laksar  5,   Ledajaks  3
Sestava-známky:
Trenér: Kučera
K otvíracímu zápasu jarní části sezóny 2012-2013 zajížděl náš mančaft do dalekého Chvojence, k předposlednímu celku tabulky. Už před výkopem jsme však museli čelit prvním útokům. Jejich hlavními aktéry se stala trojice rozhodčích Vávra, Ledajaks a Laksar. Ti rozhodli, že pro údajné formální nedostatky na registračních průkazech, nemůže nastoupit hned čtveřice našich hráčů (Hačko, Malý, Pilc a Šprync), shodou okolností, všichni ze základní sestavy. Naštěstí měl staronový trenér Kučera v záloze dalších šest hráčů a operativně tak mohl zareagovat na tento unfair zákrok.

Začátek zápasu to však poznamenalo. Chvojenec si hned ve 3. a 8. minutě vytvořil dvě obrovské šance. Ty naštěstí Rejduga, díky výbornému výběru místa, téměř zázračně kryl. My jsem se osmělili až mezi 10. a 12. minutou, kdy jsme poprvé ukázali, že je na hřišti také naše mužstvo. V 19. minutě jsme si vytvořili určitě největší šanci celého zápasu. Vohralík, nikým neatakovaný, stál celých 10 vteřin sám před gólmanem a přemýšlel, kam že to zakončí, až vymyslel "šmudlu" vedle branky. V rozmezí 10 minut mohl stejný hráč složit hned několikrát reparát, ale nebylo mu souzeno. Když jalově vyšly i další šance Řeháka, Hladíka a neuspěla ani střela do břevna novice Zelinky, přišel trest. Z ojedinělého rohu v 37. minutě, pohodlně skóroval na 1:0 zcela volný Burkovič. O 2 minuty později, kryje Rejduga bezpečně poslední šanci domácích a do kabin se nám nejde příliš lehce.

Z kraje druhého poločasu se nám ještě přitížilo. To pan Vávra neodpískal jasný šlapák na Khuna, přidal se i pan Ledajaks puštěním přihrávky na Cacha do ofsajdu a bylo to rázem 2:0 pro domácí. Pak však naši borci vyvinuli velký tlak na soupeře. V 53. minutě peláší Hladík sám na gólmana, obránce sahá za záchranou brzdu a fauluje těsně před vápnem. Rozhodčí Vávra píská faul, k údivu i domácích fandů nechává však svůj karetní arzenál v kapse. V 56. minutě už bylo ale veseleji. Po přímém kopu Blažka a nadzvednutím míče Kaderkou, konečně skórujeme. Prvním jarním střelce je dorážející Khun 2:1. Po hodině hry jsme měli další obrovské šance, konkrétně Kaderka, Blažek a Zelinka, ale ani jeden nebyl úspěšný. K bodu nám tak pomohl paradoxně soupeř, když si gólman společně s obráncem srazili dobře zahraný rohový kop Zelinky sami do své sítě 2:2.

První jarní vystoupení bylo určitě poznamenané necitlivým rozhodnutím rozhodčích. Proti jejich verdiktu se budeme bránit. Nic to však nezměnilo na rozpačitém pocitu. Tak slabý Chvojenec byl určitě k poražení a nemění na tom ani fakt, že z jeho hřiště si vezeme vůbec první historický bod. Solidní premiéru si odbyl Zelinka, uznání si zaslouží i nestárnoucí Hladík. V příštím domácím utkání nás nečeká nikdo jiný, než rival největší. V derby se totiž střetneme s "pardubickou" Rohovládovou Bělou. Zápas se hraje v neděli od 15:00 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Jahody od Houdy Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet CleverPeople
Argos autoškola daněk Jiří Petr Martin Novák Milos Koch Pavel Dlask Zima
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin