Góly:   Malý Mich.1   (02´)   Asistence:   Šprync A.1   (18´)
   Khun1   (13´)     Řehák1   (2´)
   Vohralík P.1   (18´)     Zelinka2   (13´,85´)
   Hladík L.1   (85´)
ŽK: 0:0   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 32´)
Diváků: 100     Rozhodčí: Rambousek  8  Asist.rozh.: Rokyta st.  8,   Strnad D.  7
Hačko9 Malý Mich.7
65´Blažek B. 7 46´Hladík L. 8

Šprync A.7 Zelinka8 Vohralík P.8 Řehák9
89´Vrba T.-

Čapek8 Khun7 Pilc7
  40´Kaderka 7

Bidlo7

Rejduga A.7
Trenér: Kučera
S věčným rivalem ze "sousední" Rohovládové Bělé jsme si připsali již 25. historické vítězství. Odložené utkání druhého jarního kolo skončilo se skóre 4:1. Naši hráči tak potvrdili letitou praxi, že se nám proti tomuto soupeři velmi daří. Zápas s přehledem soudcoval Rambousek za asistence Rokyty a Strnada. Na prvomájové derby se přišlo podívat více jak 100 diváků.

Úvod zápasu byl jak ze snu. Již ve 2. minutě vysunul Zelinka na pravé straně Řeháka. Ten potáhl míč po křídle a centrem našel Malého, který sice na třikrát, ale přesto úspěšně dopravil míč poprvé do sítě 1:0. Ve 12. minutě vybídl Malý k sólu Šprynce, jeho střelu Májek stačil ještě vyškrábnout na roh. Po jeho zahrání však již nestčil na dorážku Khuna 2:0. V 18. minutě bylo ještě veseleji. Po ose Zelinka, Šprync tentokrát zakončoval vyraženou střelu za záda Májka Vohralík 3:0. Poté se střelou nad branku připomněl také soupeř, konkrétně festivalový světoběžník Urbanec. Ve 32. minutě se to již soupeři podařilo, kdy na tečovanou střelu Betlacha Rejduga nedosáhl 3:1. Pak jsme zase úřadovali my. Po faulu na Malého a následné standardce střílel Vohralík jen do Májka. Po té Májek zlikvidoval sólo Hačka. V závěru ještě Rejduga sám sobě vytvořil dramatickou situaci, ale Deutsch naštěstí neproměnil. Poločas tak vyzněl jednoznačně v náš prospěch.

Na začátku druhého dějství se šance střídaly na obou stranách. Nejdříve střílel nad branku Vohralík. Po něm hlavičkoval Vencl jen do rukou Rejdugy. V 56. minutě byl v dalším sólu Hačko, ale sám se kličkou Májkovi dostal mimo střelecký úhel. Po té Kaderka dával z metru Rejdugovi do ruky, naštěstí nebylo posouzeno jako malá domů. V 58. minutě po Zelinkově rohu oblouček Čapka skončil jen v rukvicích gólmana. Po hodině hry již několikáté sólo likviduje Májek, tentokrát sbíra balon z nohy Vohralíka. O 2 minuty se dvakrát pokoušel vyzrát na Rejdugovi Deutsch, ale jeho střela i hlavička šly mimo branku. V 68. minutě se dostal poprvé k zakončení střídající Hladík, ale dával ještě vedle. Pak přišla desetiminutovka hostů v níž Betlach jetě střílel mimo, ale Klír se již hlavičkou trefil. Pro odmávaný a odpískaný offide však gól uznán nebyl. Závěrečný účet podepsal kanonýr Hladík, když obloučkem zakončil své sólo na 4:1.

Naši předvedli líbivý výkon. Jednoduchým způsobem kolmičkami se lehce dostávali za obranu hostí a s pomalou soupeřovou obranuu neměli žádný problém Navíc byli nezvykle efektivní. Nutno dodat, že jim to velmi příjemný soupeř hodně ulehčoval. Pochvalu si bez výjimek zaslouží celý mančaft. Jen aby mu to vydrželo alespoň do soboty, kdy na domácím pažitu přivítáme soupeře nejsilnějšího, vedoucí celek tabulky Mnětice. Utkání začíná v 17:00 hodin.