Logo TJ Přelovice
Aktuálně Klub Soupiska A-tým B-tým Mladší dorost Starší žáci Mladší žáci Starší přípravka Mladší přípravka Rozpisy zápasů Klubové
     historické statistiky
Hráčské
     historické statistiky
Archiv Fotogalerie Partneři Odkazy Stará garda Fórum
Tréninky
A + B tým
středa - 17:30
pátek - 17:30
U8+U10
úterý -17:00
čtvrtek -17:00
U12+U14
úterý -17:00
středa -17:00
pátek -17:00

 

šiška

 

 

 

Referát k zápasu

8.5.2013 , 17:0016. kolo Okresní přebor
Starý Mateřov - Přelovice  1:0 (0:0)
ŽK: 1:1 (Šimák R.)   ČK: 0:0    (Branka soupeře: 87´ )
Diváků: 80     Rozhodčí: Bém  7  Asist.rozh.: laik - Novák J.  9,   laik  7
Sestava-známky:
Šprync A.6 Malý Mic.6
  55´Hačko 7
   
Blažek B.6 Zelinka6 Vohralík P.7 Řehák7
 80´Šimák R. -  
       
Kaderka6 Čapek6 Pilc7
     
Bidlo6
 
Rejduga A.6
Trenér: Kučera
Dobré výkony z posledních zápasů jsme v Máteřově nepotvrdili a prohráli gólem v samotném závěru zápasu 1:0. Utkání solidně řídil Bém, jemuž na čarách asistovali dva laici (z Přelovic J. Novák). Zápas sledovalo 80 diváků.

Zápas začali aktivněji domácí a hned po úvodním hvizdu se dostal útočník domácích za Pilce, ale jeho střela šla mimo branku Rejdugy. My jsme mohli odpovědět po centru Malého od rohového praporku, ale Řehák se k zakončení nedostal. V 7. minutě se opět dostal soupeř za naši obranu, ale střela křížem šla naštěsttí mimo. V 16. minutě ztratil Zelinka míč před naší šestnáctkou a střelu soupeře odvrátil břichem obětavě Čapek. Soupeř měl v této době více ze hry a vytvořil si i několik dalších příležitostí, naštěstí ne gólových. Standardku z 20-ti metrů Rejduga vyrazil. Po narážečkách trefil soupeř jen vnější tyč. Nepovedený odkop Bidla a následnou střelu soupeře v poslední chvíli nadzvihl nad břevno Vohralík. Pak jsme se přeci jen chytli i my. Čapek z rohu tečoval vedle a standarka Blažka šla pod tělem gólmana na roh. Z následného zahrání rohového kopu Čapek hlavičkoval nad. V samotném závěru poločasu se ještě pokoušel dvakrát střílet Šprync, ale marně. Poločas tak končí bez branek.

Úvod druhé části opět patří soupeři. Hned na jeho začátku šel dvakrát sám na Rejdugu. Poprvé dal mimo, podruhé rýchlým vyběhnutím Rejduga uklízí do autu. Pak se dlouho nedělo nic. V 70. minutě po ose Vohralík, Zelinka, Pilc, střílí prvně jmenovaný jen do gólmana. V 80. minutě nejpovedenější naše střela, když Blažek z rohu vápna vyslal svižnou střelu k tyči, ale gólman vyrazil. Tři minuty před závěrečným hvizdem nepřesvědčivě odkopává Bidlo, soupeř jeho balon zachytává a snad jedinou gólovku zápasu využívá ke svému vítězství 1:0.

Málo pochopitelná je náhlá ztráta výkonnosti hned několik našich hráčů, oproti předcházejícím zápasům. Svůj vysoký standard si podržel snad jen Čapek. Naše situace se tak stáva ne zrovna dobrou. Lehce vylepšit by ji měla povinná výhra na hřišti posledního celku tabulky ve Chvaleticích. Zápas se hraje v sobotu od 17:00 hodin.

 

 

Tisk referátu
Tisk průběžné tabulky a výsledků kola
 

 

Děkujeme všem, kteří nám pomáhají.
Obec Prelovice Realma Tomáš Vaníček Milan Sejpal SIPP Tlapnet
Argos autoškola daněk Jiří Houda CleverPeople
© 2006 TJ Přelovice. Created by lada Admin